PARTNEŘI ODDÍLU:




Náš oddíl na Facebooku

NAROZENINY V ŘÍJNU SLAVÍ:
15.10. - Tomáš Reichelt
15.10. - Gabča Vylitová
19.10. - Michal Vatashchuk
20.10. - Nikol Doležalová
31.10. - Milan Rosol
GRATULUJEME !!!!


Březen 2009

U13 SKP jednotlivci 25. ZŠ, 28.3.2009

30. března 2009 v 9:39 | Petra |  Výsledky

U13 SKP jednotlivci 25. ZŠ, 28.3.2009

V sobotu 28.3. se uskutečnil Oblastní přebor Plzeňského a Karlovarského kraje v kategorii U 13 na 25. ZŠ v Plzni. Za náš oddíl se zúčastnily Jana, Denisa a Kateřina.
Holkám se jako vždy dařilo a barvy našeho oddílu se objevily na stupni vítězů ve všech kategorií.
Dvouhra dívky:
Kateřina Vatashchuk, Jana Panochová - 3. - 4. místo
Čtyřhra dívky:
Kateřina Vatashchuk (Žaneta Černá) - 1. místo
Jana Panochová, Denisa Antošová - 2. místo
Mix
Kateřina Vatashchuk (Jan Novák) - 2. místo
Denisa Antošová (Jan Louda) - 3. místo

Bohužel mám zatím k dispozici pouze medailová umístění, takže kompletní výsledky doplním hned jak je zjistím !!! A dále prosím, pokud byli na turnaji nějací fotografové, pošlete fotky !!!

HOLKÁM VELIKÁ GRATULACE !!!!!!

SKP jednotlivci U19 - Karlovy Vary - 25.4.2009 - PROPOZICE

25. března 2009 v 12:59 | Petra |  Turnaje - propozice

Propozice

Oblastní přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

sobota 25.4. 2009 - kategorie U19

Pořadatel: TJ Slovan Karlovy Vary - oddíl badmintonu
Termín: sobota 25.4.2009
Místo: Hala Střední pedagogické školy K.Vary - Horní Drahovice, Lidická ulice
Účast: hráči jmenovaných oblastí do 19 let
Řízení soutěže: Ivo Č erný
Ředitel soutěže: Kurt Stejskal
Přihlášky: na místě do 8.45 nebo na adresu : J. Jeř ábek, telefon : 774 070 042 nebo I.Černý, telefon : 605 311 780
Discipliny: DM, DŽ, ČM, ČŽ, SČ
Časový rozvrh:
8.15 - 8.45 prezentace
8.45 - 8.55 slavnostní zahájení, losování
9.00 - zahájení soutěží
Startovné: 50 Kč každá disciplina
če: vlastní dle stanoveného pořadí STK ČBaS
Ceny: všichni medailisté obdrží medaile, diplomy a drobné ceny
Ubytování a strava: nezajišť ujeme
Ivo Černý


1.LightGate cup, Nejdek 22.3.2009

23. března 2009 v 12:42 | Petra |  Výsledky

Tak naši nejmladší mají svůj první velký turnaj za sebou !!!

V neděli 22.3.2008 jsme vyrazili do Nejdku, kde se konal 1. ročník LightGate cup pro kategorie U8, U10 a U11.
Náš oddíl jeli reprezentovat Romana Vatashchuk a Filip Josefik.
Nálada v autě byla dobrá, ikdyž nervíky určitě pracovaly a to nejenom hráčům, ale hlavně rodičům (mluvím z vlastní zkušenosti ).
Dorazili jsme s menším zpožděním, takže v tělocvičně už byl pěkný cvrkot.
Nástup jsme naštěstí stihli, takže po přivítacím projevu hlavního organizátora turnaje Standy Newiaka a zástupce hlavního sponzora začaly opravdové boje !!!!

Hráči byli rozděleni do skupin, ve kterých se hrálo systémem "každý s každým". Všichni si tedy zahráli dost a dost.
Romana hrála v kategorii U 10, kde se ve své skupině střetla hned se třemi protihráčky. První dva zápasy prohrála těsně, ve třetím si vše vynahradila a nejdeckou špulákovou porazila 21:8. Celkově se Romana umístila na 5. - 6. místě.
Pro Filipa to byl úplně první závod v jeho badmintonové kariéře a při obsazení skupiny 5 hráči to byl opravdu křest ohněm. Ve skupině vyfasoval čtyři nejdečáky a ikdyž bojoval jako lev nepodařilo se mu vyhrát ani jeden zápas. Nicméně tři ze čtyř zápasů byly poměrně vyrovnané (15:21, 15:21 a poslední dokonce 20:21), takže příště se to určitě povede !!!
Na závěr turnaje byly pro všechny bojovníky připraveny věcné ceny, takže ikdyž během turnaje ukáplo pár slziček, na závěr byla velká spokojenost !!!

G R A T U L U J E M E !!!!!!!!!

Jiskra Nejdek - titul MISTR KRAJE

18. března 2009 v 9:50 | Petra |  Články z novin
Našim nejbližším badmintonovým sousedům se dařilo i v letošní sezóně a již potřetí získali titul "MISTR KRAJE".
Gratujeme a přejeme mnoho sil do dalších sezón !!!!!

11. ročník WITTE CUP U13 Nejdek

13. března 2009 v 10:57 | Petra |  Články z novin

Vyšlo dnes (13.3.2009) v Karlovarském deníku


Přebor neregistrovaných, Plzeň 28.2.2009

10. března 2009 v 12:42 | Petra |  Výsledky

Nejenom mládež sklízí úspěchy !!!

Poslední únorovou sobotu se na 25.ZŠ v Plzni konal Přebor neregisrovaných, kterého se zúčastnili i zástupci našeho oddílu a to Pavel Jurč a Míša Kondelová.
V Plzni předvedli co umí a domů přivezli medailová umístění ve všech disciplínách.
No prostě "kdo umí, ten umí" !!!

Výsledky:
Pavel Jurč
dvouhra - 3. místo
čtyřhra (Hrachovec) - 3. místo
mix (Kondelová) - 1. místo

Míša Kondelová
dvouhra - 2 místo
mix (Jurč) - 1. místo

G R A T U L U J E M E !!!!


1. LightGate cup U 11, 10 - Nejdek - PROPOZICE

9. března 2009 v 12:25 | Petra |  Turnaje - propozice


1.LightGate cup

Turnaj v badmintonu - kat.U11, U10 (U8) ve dvouhrách.

Pořadatel:
Oddíl badmintonu Jiskra NEJDEK

Termín:
22.3..2009 neděle

Místo konání:
Tělocvična ZŠ Nejdek, náměstí Karla IV.

Právo účasti:
Všichni,kteří splňují podmínky pro start v kategorii U11 resp U10

Disciplíny: (přihlášky do 18.3.2009)
DCH, DD

Míče:
Plastové dodá pořadatel

Startovné:
50 Kč,

Časový program:
8,15 - 8,45 prezentace
8,45 - 9,00 losování
9,00 - hrací doba, vyhl.výsledků a předání cen

Hlavní rozhodčí :
Stanislav Newiak

Ceny:
Poháry a medaile, drobné ceny, diplom, každý obdrží malý dárek

Kontakt :
Stanislav Newiak 602 817 229 newiak@zpaindustry.cz

Stanislav Newiak v.r.
manažér odd


GP D - Plzeň 7.3.2009 - dospělí

9. března 2009 v 10:54 | Petra |  Výsledky
Iva Černá a Vojtěch Kropáč bojovali v sobotu (7.3.2009) o co nejlepší umístění v Plzni na GP D - dospělí.

Výsledky :
Iva Černá
dvouhra - 5. - 8. místo
čtyřhra - 4. místo
mix - 5. - 8. místo

Vojtěch Kropáč
dvouhra - 9. - 16. místo
mix - 5. - 8. místo

11.WITTE CUP U13- Nejdek 7.3.2009

9. března 2009 v 10:39 | Petra |  Výsledky
V sobotu 7.3.2009 se konal v Nejdku 11. ročník WITTE CUP v kategorii U13.
Náš oddíl reprezentovaly: Kateřina Vatashchuk, Jana Panochová a Romana Vatashchuk.
Holky na turnaji zabojovaly a přivezly domů hned tři cenné medaile.
G R A T U L U J E M E !!!

Výsledky:
Kateřina Vatashchuk

dvouhra - 3. místo
čtyřhra - 2. místo
mix - 5. - 8. místo



Jana Panochová

dvouhra - 5. - 8. místo
čtyřhra - 3. místo
mix - 5. - 8. místo



Romana Vatashchuk

dvouhra - 9. - 16. místo
čtyřhra - 5. 8. místo
mix - 9.- 16. místo




Vyhlášení výsledků - čtyřhra dívky