PARTNEŘI ODDÍLU:




Náš oddíl na Facebooku

NAROZENINY V ŘÍJNU SLAVÍ:
15.10. - Tomáš Reichelt
15.10. - Gabča Vylitová
19.10. - Michal Vatashchuk
20.10. - Nikol Doležalová
31.10. - Milan Rosol
GRATULUJEME !!!!


Březen 2010

Velikonoce

31. března 2010 v 10:10 | Petra |  Různé

VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY


Od 1.4. do 5.4. jsou VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY , tudíž je zavřená tělocvična a tréninky se v této době NEKONAJÍ !!!! Sejdeme se tedy opět v pátek 9.4.2010.

Užijte si krásné velikonoční svátky a doufejme, že vyjde i trochu to počasí a moc nezmokneme !!!!

Karlovarská oplatka - výsledky

29. března 2010 v 13:34 | Petra |  Výsledky

KARLOVARSKÁ OPLATKA

Poslední březnovou sobotu se sešli badmintonové naděje na turnaji Karlovarská oplatka, který se konal v Karlových Varech v hale Slavie Horní Drahovice.
Pořadatelem turnaje  byl tým Badmintonu pro veřejnost Karlovy Vary - Vendula Dvořáková, Michaela Kondelová a šéf týmu Pavel Jurč.
Ve Varech se sešlo celkem 46 dětí z devíti oddílů ČR (TJ Proboštov Teplice, Sokol Doubravka, U.S.K. Plzeň, BKV Plzeň, TJ Bílá Hora Plzeň, Mariánské Lázně, Jiskra Nejdek, Sokol České Budějovice, Slovan Karlovy Vary), kteří se utkali v  kategoriích U10 a U13.

U10 dvouhra chlapci
1. Viktora Jan (Sokol Doubravka),
2. Lukeš Jan (Slovan Karlovy Vary),
3. Mráz Šimon (Sokol Doubravka),
4. Kuhajda Ondřej (Sokol Doubravka),
5. Hora Jan (TJ Bílá Hora),
6. Šajgal Petr (Sokol Proboštov)
U10 dvouhra dívky
1. Raitmayerová Adéla (TJ Bílá Hora),
2. Vatashchuk Romana (Slovan Karlovy Vary),
3. Hadáčková Bára (Sokol České Budějovice),
4. Baloušková Klára (Sokol České Budějovice),
5. Květoňová Veronika (USK Plzeň),
6. Došková Tereza (Slovan Karlovy Vary)
U13 dvouhra chlapci
1. Legát Vojtěch (Sokol Doubravka),
2. Pistulka Radek (USK Plzeň),
3. Nesveda Adam (Jiskra Nejdek),
4. Baloušek Vojtěch (Sokol České Budějovice),
5. Pohanka Tomáš (BKV Plzeň),
6. Hadáček Albert (Sokol České Budějovice)
U13 dvouhra dívky
1. Vatashchuk Kateryna (Slovan Karlovy Vary),
2. Legátová Anna (Sokol Doubravka),
3. Baštářová Aneta (Sokol Doubravka),
4. Syřínková Eliška (Sokol Doubravka),
5. Hájková Aneta (Sokol Proboštov),
6. Raitmayerová Nicol (Sokol Doubravka),
1
3
4
5

Výsledky - GP C Dobřany U15 - 13.3.2010

17. března 2010 v 14:58 | Petra |  Výsledky

GP C Dobřany U15

V sobotu 13.3.2010 se konal v Dobřanech turnaj GP C v katagorii patnáctiletých. Náš oddíl reprezentovaly Jana s Katkou.


--
dvouhra
čtyřhra
mix
Jana Panochová
4. míto
3. - 4. místo
2. místo
Katka Vatashchuk
3. míto
1. místo
3. - 4. místo



Únorový drive neregostrovaní KV - fotky

4. března 2010 v 16:19 | Petra |  Výsledky

Tak tu máme nějaké fotečky z Únorového drivu neregistrovaných, který se odehrál v sobotu 27.2.2010 v karlovarské Slavii v Drahovicích.
Jéééé, ahoj Vendulo, zdravím asi po 150 letech !!! Ty jsi se snad vůbec nezměnila !!!

Vše o badmintonu na jednom místě

4. března 2010 v 12:13 | Petra |  Odkazy
Vše o badmintonu na jednom místě, aneb kde najdeme vše potřebné......

NO PŘECE TADY........badmintonweb


Jarní prázdniny

3. března 2010 v 8:52 | Petra |  Různé

JARNÍ PRÁZDNINY

V týdnu od 8.3. do 12. 3. jsou JARNÍ PRÁZDNINY !!!!
Tělocvična je tedy zavřená a tréninky v tomto termínu NEJSOU !!!
Sejdeme se opět v pondělí 15.3.2010.


Únorový drive neregostrovaní KV - 27.2.2010

3. března 2010 v 8:39 Výsledky

Únorový drive neregistrovaní 27.2.2010 Karlovy Vary

Poslední únorovou sobotu si poměřili své síly neregistrovaní badmintonisté na "Únorovém drive 2010" , jehož organizace se ujal Pavel Jurč. Celý turnaj proběhl v hale SLavie v Karlových Varech - Drahovicích, za účasti celkem 26 hráčů.


Výsledky

singl mužů :
1. Peňas (K.Vary)
2. Baloun (Svatá)
3. Daneš (Praha)

singl žen :
1. Rokůsková ( Kladno)
2. Šulová ( K. Vary)
3. Kulmanová ( K.Vary)

čtyřhra muži :
1. Homolka - Baloun ( Kladno , Svatá)
2. Šterba - Šula ( Ostrov ,K.Vary)
3. Peňas - Novák (K.Vary )

mix:
1. Šula - Šulová ( K.Vary)
2. Homolka - Rokůsková ( Kladno)
3. Jurč - Dvořáková ( K.Vary )

NEZAPOMEŇTE , že na konci března 27.3. se koná na Slávii KARLOVARSKÁ OPLATKA - kategorie U10 a U13 - takže jsou zvány všechny bedmintonové naděje !!!!!!!
Propizice na turnaj najdete v sekci "ZÁVODY" - podrobnější informace podá pořadatel turnaje - PAVEL JURČ - 724 736 403


Witte Cup 2010 - Nejdek

3. března 2010 v 8:23 | Petra |  Články z novin
Vyšlo v Karlovarském deníku v pondělí 1.3.2010 !!!