PARTNEŘI ODDÍLU:Náš oddíl na Facebooku

NAROZENINY V ČERVNU SLAVÍ:
Honza Pötzl - 2.6.
Zdanda Baroš - 8.6.
Nela Juránková - 20.6.
Kašpar Kučera - 22.6.
Jirka Jeřábek - 23.6.
Víťa Hoffmanová - 29.6.
Honza Štaffl - 27.6.

GRATULUJEME !!!!

Hodnocení sezony 2009/2010

17. srpna 2010 v 14:24 | Petra |  Různé

Zhodnocení uplynulé sezony a plány do té další

Dny se začínají povážlivě krátit stejně jako celé prázdniny. Ještě než se podíváme na plány do další sezony, ohlédnu se ještě za uplynulým badmintonovým rokem v našem klubu. Nejdříve bych chtěl tímto moc poděkovat všem trenérům a členům výboru oddílu za bezproblémový chod v průběhu celé sezony. Podařilo se nám uspořádat 2 oficiální žákovské turnaje, které jsme zajistili díky absolvování školení
v Plzni i po stránce kvalifikovaných rozhodčích, což je pro nás velmi důležité i do budoucna. O trénování našich dětí se podělili Kurt Stejskal, Jiří Jeřábek a já. Velkým přínosem pro výkonnostní růst dětí jsou tréninky vedené Janem Klimajem, jenž bude i v následující sezoně připravovat tréninkové hodiny zejména pro naše nejlepší. Na tomto místě patří veliká poklona také opatrovatelce našich internetových stránek Petře Josefíkové, jež má velkou zásluhu na prezentaci našeho oddílu nejen na internetových stránkách, ale také v Karlovarském deníku. Také je jí třeba pogratulovat k ukončení vysokoškolského studia.
I když všude kolem nás bylo slyšet o ekonomické krizi, díky hlavnímu manažerovi klubu J. Jeřábkovi se podařilo i přes nezbytné zvýšení členských příspěvků zajistit velmi klidný bezproblémový ekonomický chod klubu. Největší položkou zůstává platba za pronájem tréninkových hodin ( hradí Slovan Karlovy Vary), nákup péřových a plastových míčků a částečné hrazení startovného našim nejlepším na turnajích. Tři naše děvčata obdržela také soupravy. Bohužel po velkých peripetiích. Takže, pokud budete děvčata tak dobrá i nadále - těšte se na další dle vašich představ a už i s logem klubu!
Z hlediska sportovních výsledků patřil uplynulý rok k těm nejúspěšnějším v historii. A to zásluhou Katky Vatashchuk, která přivezla bronzovou medaili z Mistrovství České republiky ve čtyřhře ( s Milovou z Č. Krumlova), Jany Panochové a Denisy Antošové.Všechna tři děvčata byla nejlepší ve kategorii U13 ve spojeném Plzeňském a Karlovarském kraji. Také figurují v první dvacítce v celorepublikovém žebříčku a řadí tím náš klub mezi nejlepší v této věkové kategorii. V nejmladší kategorii je největší nadějí devítiletá Romana Vatashchuk.
V červnu 2010 měl oddíl necelých 40 členů, zhruba 20 dětí (většinou děvčat) a stejný počet dospělých. Bohužel nezůstal z bývalé dorostenecké kategorie jediný hráč či hráčka, kdo by pokračoval v závodní činnosti.

A plány do sezony 2010/2011?
1. Zajistit bezproblémový ekonomický chod oddílu
2. Zabezpečit tréninkové hodiny včetně pokrytí trenéry
3. Zachovat členské příspěvky (1000Kč dítě do 18 let, 1500Kč dospělý člen/rok)
4. Uspořádat 3 žákovské turnaje a pokusit se zajistit mezinárodní turnaj s dotací EU
5. V kategorii U15 obsazovat medailové pozice v kraji a kvalifikovat se na národní turnaje
6. Uskutečnit nábor chlapců ročníků 1999 - 2002.
7. Stanovit jasné podmínky hrazení startovného pro kategorii žáků - bude stanoveno v září
8. Zajišťovat mediální prezentaci oddílu na internetu a novinách

Nezbývá než popřát úspěšný badmintonový rok 2010/2011.
                                                                                                                          Ivo Černý
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 katka katka | 24. srpna 2010 v 12:56 | Reagovat

to by bylo dobry varcet startovne za turnaje!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama