Listopad 2011

Výsledky z víkendu 26.-27.11.2011

30. listopadu 2011 v 9:14 | Petra |  Výsledky

Výsledku z víkendu 26. - 27. 11. 2011

Tento víkend vyrazila děvčata z kategorie U17 do Plzně na GP C a z kategorie U 13 do Mostu na GP A, zde jsou výsledky:

Pozvánka na vánoční turnaj 2011

Dovolujeme si pozvat všechny hráče a hráčky v kategorii žáků na poslední turnaj roku 2011 v pondělí 19. prosince od 16.30 v hale SpgŠ v Drahovicích.
Všichni účastníci obdrží věcné ceny.
Rodiče a příznivci badmintonu vítáni !!!!!!!

V kolik: od 16.00 do 18:00 hod
Kde: Horní Drahovice, hotel MARTEL (bývalá Slavie)

Po skončení hry je zamluven stůl na posezení.....!!!!!!!!Mrkající

Nové žebříčky kategorie U15

22. listopadu 2011 v 13:46 | Petra |  Různé

Kateryna vévodí republikovému žebříčku U15, Jana se dotáhla do špičky

Velkou radost nám dělají naše děvčata v kategorii patnáctiletých. Poprvé v historii oddílu máme naši hráčku na čele republikového žebříčku (v mixu), což je opravdu obrovský úspěch, odměna za mnohdy náročnou přípravu i závazek do budoucna, protože teď už bude naše Káťa nastupovat do zápasů v pozici favoritky. Na špičce se drží i ve čtyřhře (4.) a dvouhře (7.). Stejnou radost máme i z Jany, která se svou pílí také vypracovala do nejlepší desítky v ČR (mix - 6., čtyřhra - 10., dvouhra - 8.) a má všechny předpoklady z mistrovství na jaře přivézt některou z medailí.

Za zmínku určitě stojí i umístění Denisy (29. ve dvouhře v ČR) a téměř jedenáctileté Romany (33. v ČR mezi patnáctiletými).

A Romaně posíláme ještě přáníčko k narozeninám 1. prosince : Ať se i nadále zlepšuješ, ať se ti všechna přání splní a budeš prostě - NEJLEPŠÍ !!!

Trenér I.Černý

+

Český Těšín 11/2011

16. listopadu 2011 v 13:58 | Petra |  Články z novin
Vyšlo dnes (16.11.2011) v Karlovarských novinách.

Plzeň GP C U 13 - výsledky

15. listopadu 2011 v 8:38 | Petra |  Výsledky

Úspěchy slaví také třináctiletí

I náš nejmenší "potěr" se do toho obul a začal sklízet první vavříny úspěchu. Do Plzně tento víkend odjeli bojovat v kategorii do 13 let Romana Vatashchuk, Klára Košťálová, Tereza Došková a Honza Lukeš.
Bojovali, bojovali....... a domů přivezli celkem 6 krásných cenných kovů!!!!!

Romana Vatashchuk - 1. místo v singlu i ve čtyřhře
Klára Košťálová - 4 místo v singlu, 2. místo v deblu
Tereza Došková - 2. místo v deblu, 3. místo v mixu
Lukeš Jan - 3. místo ve čtyřhře

Všem gratulujeme k výborným výsledkům !!!!!!

P.S. Nějaká fotečka by nebyla.......:):):)

Český Těšín U15 - výsledky

15. listopadu 2011 v 8:27 | Petra |  Výsledky

Badmintonistky Slovanu nejlepší v ČR

Badmintonistky karlovarského Slovanu Jana Panochová a Kateryna Vatashchuk zazářily na republikovém turnaji kategorie U15 v Českém Těšíně. K paradoxní situaci došlo ve smíšené čtyřhře, v níž obě děvčata došla po boku svých plzeňských spoluhráčů až do západočeského finále, ve kterém oplatila dvojice Louda/Panochová porážku z oblastního turnaje dvojici Pistulka/Vatashchuk. Bronzovou příčku obě dívky vybojovaly i ve čtyřhře a ve dvouhrách obsadily shodně 5.- 8. příčku. Výborný výkon podala zejména Kateryna, která podlehla až po boji pozdější vítězce Milové z Českého Krumlova. Vystoupení obou děvčat zhodnotil trenér I. Černý :,,Ve své kategorii patří Jana i Kateryna k nejlepším v republice, rozhodující období v jejich sportovní kariéře přichází právě v tomto období. Jednak děvčata přejdou brzy na střední školu, jednak pro udržení ve špičce bude třeba obětovat spoustu času tréninku. Držím jim palce, ať vše zvládnou!

G R A T U L U J E M E !!!!!!

Nové žebříčky kategorie U17

9. listopadu 2011 v 15:42 | Petra |  Různé
Ostatní žebříčky (čtyřhra, mix) naleznete Z D E

Jana mezi sedmnáctiletými

9. listopadu 2011 v 15:27 | Petra |  Články z novin

Vyšlo dnes (9.10.2011) v Karlovarském deníku !

Úspěchy mezi sedmnáctiletými na republikovém turnaji

7. listopadu 2011 v 10:29 | Petra |  Výsledky

Jana Panochová poprvé v nejlepší osmičce mezi sedmnáctiletými

Výborného výsledku dosáhla na turnaji U17 v Plzni Jana Panochová, která postoupila mezi nejlepších osm ve dvouhře a o postup mezi nejlepší čtyři podlehla po boji druhé nasazené hráčce Šikalové z Benátek nad Jizerou. Velmi cenné je nejen umístění, ale zejména bojovnost, kdy všechna utkání až do osmičky po prohraném prvním setu vždy dokázala otočit ve svůj prospěch ( a zejména vítězství nad 5. nasazenou Kurzovou z pražské Astry).

Jano, velká gratulace!!!

Mezi nejlepších šestnáct se probojovala i ve čtyřhře s plzeňským Loudou a podlehli až 1. nasazené dvojici z Plzně Louda st., Úblová.

S Katerynou Vatashchuk poté odehrála i velmi slušnou čtyřhru proti 3. nasazené dvojici Karbanová/Křížová (Králův Dvůr, Bílá Hora) a děvčata prohrála až v koncovce obou setů.

Do hlavní soutěže prošla sítem kvalifikace i Kateryna Vatashchuk. Zde sice prohrála v 1. kole, ale nedala svoji kůži lacino. V mixu vytvořila dvojici s Radkem Pistulkou (USK Plzeň) a statečně vzdorovali mnohem zkušenější českokrumlovské dvojici Kolouch/ Milová ve třech setech.

Výsledky : Jana Panochová - dvouhra - 5., čtyřhra - 17., mix - 9.