PARTNEŘI ODDÍLU:
Náš oddíl na Facebooku

NAROZENINY V BŘEZNU SLAVÍ:
Dan Moura - 5.3.
Marek Baloun - 16.3.
Veronika Kundrátová - 19.3.
Standa Hoffman - 16.3.
Matěj Janouš - 27.3.
David Pohl - 25.3.
GRATULUJEME !!!
BADMINTON PRO VEŘEJNOST - nově v Karlových Varech
Badminton aréna - 6 kurtů
rezervační systém ZDE


V sobotu 6.4. pořádáme MATTONI CUP 2019 GPC U17 - všichni jste srdečně zváni!!!
PROPOZICE K TURNAJI Z D E

Červenec 2012

Pětadvacátí v České republice

7. července 2012 v 18:41 | ič
Náš klub poprvé mezi medailisty z MČR
V hodnocení badmintonových klubů ČR se náš oddíl díky bronzové medaili Jany Panochové a Katky Vatashchuk v kategorii U15 umístil na děleném 25. místě spolu s TU Liberec a BC 93 Hořovice. Nejúspěšnějšími kluby se staly Astra Praha, Brno Jehnice a SKB Český Krumlov.

Hodnocení 2011 - 2012

3. července 2012 v 21:50 | ič
Prázdinové ohlédnutí za uplynulým rokem
Cyklistický výšlap z Karlových Varů do Chebu byl poslední akcí badmintonové sezony 2011/2012. Následující řádky jsou zhodnocením činnosti oddílu v posledních 10 měsících.
Začněme tím, co se podařilo, z čeho máme radost :
- bezproblémové zajištění žákovských tréninků
- stabilizace členské základny
- spolupráce s Regionálním sportovním centrem v Plzni
- uspořádání 2 oblastních žákovských turnajů
- finanční zabezpečení oddílu
- sportovní úspěchy našich hráček - několik titulů krajských přebornic, 4. místo na Mistrovství ČR družstev (pod hlavičkou USK Plzeň), 3. místo na Mistrovství ČR ve čtyřhře děvčat (K.Vatashchuk, J. Panochová), celkové umístění našich děvčat v republikových žebříčcích U15 - zejména 1. místo K. Vatashchuk v mixu, výkonostní růst Romany Vatashchuk, Kláry Košťálové, Terezy Doškové, Ondry Šimka, Davida Hartmana, Jardy Černíka, Veroniky Novákové a dalších. Příslibem do budoucna je píle Elišky Polívkové, která k nám jezdí z Mariánských Lázní.
Co se událo dalšího?
Náš oddíl se stal členem nově vytvořeného Západočeského badmintonového svazu, který zahrnuje většinu oddílů Plzeňského a Karlovarského kraje.
Z hlediska hráčského složení našeho oddílu je na prvním místě nutné uvést přestup Jany Panochové do Mostu, kde bude studovat na sportovním gymnáziu. Přejeme jí v novém působišti hodně úspěchů ( o Janě viz. text níže). Káťa a Denisa vstupují na gymnázium, zůstávají u nás a bude záležet na nich, jak se jim podaří skloubit náročné studium s tréninkem. Z Mariánských Lázní přichází do kategorie U15 Eliška Polívková.
A s jakými plány vstoupíme do sezony 2012/2013?
Věříme, že se nám podaří i v této nelehké ekonomické situaci zajistit finančně chod oddílu. Budeme spolupracovat s RSC Plzeň tak, aby se naši nejlepší účastnili společných výjezdů, tréninkových kempů a soustředění. V oddíle se zaměříme na výkonnostní růst žáků ve věkové kategorii 10 - 13 let. Ti by se měli účastnit i většího počtu turnajů. Uspořádáme 1 turnaj pro věkovou kategorii U13, 1 turnaj pro U17, 1 turnaj pro neregistrované. Uvědomujeme si, že vzhledem k turnajům nejsou pondělní a páteční tréninky ideální, ale z kapacitních důvodů zatím není možné je přesunout do jiných dnů. Až v září budeme řešit středeční tréninkové hodiny v hale Slavie, které pravděpodobně nabídneme hráčům, kteří se účastní turnajů.
Přeji všem hráčům i příznivcům badmintonu slunečné léto a 3. září se opět uvidíme:-)
Ivo Černý
-

Rozloučení se sezonou na kolech

3. července 2012 v 9:25 | ič
Na kolech do Chebu
V neděli 1. července jsme uskutečnili prázdninovou vyjížďku na kolech. Protože se nám nepodařilo dostat kola do vlaku (mojí zásluhou:-)), rozhodli jsme se pro opačnou variantu - do Chebu na kole, zpět vlakem. Počasí bylo vrtkavé, a tak se nás sešlo 6 a Eliška na nás čekala v Poříčí, kam jsme dorazili asi za hodinu a půl. To byla první občerstvovací zastávka. Po bramboračce a výborné svíčkové nám trochu ztěžkly nohy, ale přesto jsme všichni zdárně dorazili do cíle. Zpáteční cestu vlakem jsme už docela přivítali a někteří i téměř usnuli, ale závěrečná tečka nad výbornými palačinkami v Evropáku byla zároveň i rozloučením s Janou, které budeme držet palce v jejím novém působišti v Mostě. Jano, hodně štěstí:-)

Jana Panochová přestupuje do Mostu

2. července 2012 v 10:22 | Petra |  Různé

Jana přestupuje do Mostu


S končící sezónou 2011/2012 ukončila své působení v TJ Slovan Karlovy Vary oddíl Badmintonu jedna z našich nejlepších mládežnických hráček JANA PANOCHOVÁ.
S nadcházející sezónou Jana přestupuje do Mostu a nám nezbývá nic jiného než jí popřát hoooooodně sportovních a osobních úspěchů, úspěšné studium na gymnáziu a spoustu krásných zážitků s badmintonem.
Přejeme Janě šťástný vstup do nové životní etapy a velmi rádi ji vždy přivítáme a uvidíme v mateřském oddíle !!!

JANI, HODNÉ STĚSTÍ !!!!!!!