PARTNEŘI ODDÍLU:Náš oddíl na Facebooku

NAROZENINY V ŘÍJNU SLAVÍ:
Tomáš Reichelt - 15.10.
Gabča Vylitová - 15.10.
Nichal Vatashchuk - 19.10.
Nikol Doležalová - 20.10.
Milan Rosol - 31.10.
GRATULUJEME !!!
BADMINTON PRO VEŘEJNOST - nově v Karlových Varech
Badminton aréna - 6 kurtů
rezervační systém ZDELeden 2013

Turnaje v únoru a online rezervace kurtů pro veřejnost

30. ledna 2013 v 22:00 | ič
2 turnaje pro U15 v únoru, badminton pro veřejnost a letní kemp
Únor bývá již tradičně nabitý mnoha akcemi. Po Mistrovství ČR dospělých v Mostě tento víkend (doporučujeme vzhledem k blízkosti vidět nejlepší naše badmintonisty v akci) bude únor perný zejména pro kategorii do 15 let. 2. února pořádá BKV Plzeň kvalifikační turnaj U15 a hned o 14 dní později proběhne v Nejdku tradiční Witte Cup.
Díky Petře se nám podařilo zprovoznit přihlašovací online systém pro středeční badminton veřejnosti na Slavii, což opravdu usnadní rezervaci kurtů. Ještě jednou díky, Petro:-)
Stále také připravujeme letní kemp v Aši. Zatím se přihlásili pouze nadějní badmintonisté z nejmladší kategorie, starší se asi nechtějí zlepšovat a pracovat na sobě...škoda....
I.Černý

Pololetní prázdniny - 1.2.2013

29. ledna 2013 v 9:56 | Petra |  Trénink + členské příspěvky
V pátek 1.2.2013 jsou pololetní prázdniny, takže trénink NENÍ (tělocvična je zavřená) !!!!!!


Otevřený přebor Ašska - 26.1.2013

28. ledna 2013 v 10:23 | Petra |  Výsledky

Otevřený přebor Ašska

V sobotu 26.1.2013 jsme vyrazili s našimi začátečníky na otevřejné přebory Ašska, no a kam jinam než do Aše Mrkající.
Výprava sice nebyla tak početná jako předcházející týden do Chodova, ale protože vyrazilo to "zdravé jádro", byla stejně úspěšná......!!!
Tentokrát nebyla vypsaná kategorie pro nejmenší U9, takže náš "potěr" musel zmobilizovat všechny své síly a nastoupit do kategorie U11, která měla v Aši nejpočetnější zastoupení, a to hlavně v klučičí kategorii.
Za dívky v kategorii U11 tedy nastoupila Terezka Korčmarošová, Veronika Nováková a Viktorka Goldmanová. A protože v kategorii U13 a U15 bylo jen několik dívek (nevím přesně kolik), rozhodl se pořadatel, že si v záklaní skupině zahrají děvčata každá s každou a až poté je rozdělí dle kategorií do "pavouka". Naše "mimina" dostala tedy pořádně zabrat, ale vůbec jim to nevadilo, držela se statečně a některým, někdy i o 7 let starším soupeřkám" pořádně zamotala hlavu, nebo nohy....Mrkající.
Do pavouka nastoupily holky společně s nejdeckou Mühlheimovou, která si nakonec zahrála finále s naší Veronikou. Verča se držela statečně a ve tří setové bitvě nakonec podlehla o pouhé dva body. Pro Veroniku tedy krásné 2. místo!!!!!
Terezka s Viktorkou bojovaly o bronz a vítězně z toho nakoneč vyšla Viktorka. Pro Terezku tedy opět "brambory".
Ondra to měl mezi jedenáctiletými opravdu těžké a ve vyrovnaném posledním souboji, ve kterém bojoval o 11. místo nakonec svému soupeři podlehl a obsadil tedy 12. místo.
V kategorii U11 dále hájili barvy našeho oddílu Láďa Lešták a Jenda Korčmaroš. V základní skupinách Láďa nenašel opět přemožitele, Jenda obsadil 2. místo. V následujícím pavouku na sebe kluci narazili v semifinále a tentokrát Láďa oplatil Jendovi porážku z Chodova a měli jsme dalšího finalistu!
V souboji o ašského přeborníka ale bohužel Láďa nestačil na domácího Kokoře a musel se tedy spokojit se stříbrem. I tak ale super výkon !!!!
Na Jendu pak čekal boj o třetí místo, ve kterém byl úspěšnější jeho soupeř a tak si sourozenci Korčmarošovi vezli domů, na nedělní oběd, pořádnou kupu brambor.....Mrkající.
Další kategorie byla U13, kde jsme měli jednoho zástupce, a to Filipa Josefika. Filip byl tentokrát ve skupině úspěšný a do pavouka postupoval z krásného 2. místa. Stopku mu ale dal ve čtvrtfinále kraslický Kafara. Zápas to byl vyrovnaný. Prví set se dokonce prodlužoval, ale více sil a přesnější mušku měl nakonec Kafara (14:16, 10:15).
V nejstarší kategorii jsme měli opět jedno želízko v ohni - Terezu Doškovou. Ta postoupila až do finále, kde ovšem nestačila na nejdeckou Nguyenovou. Doma bylo tedy již třetí stříbro!

A protože šlo vše jak po másle a nikomu se nechtělo domů, rozhodli se pořadatelé, že po skončení hlavního programu budou následovat čtyřhry. Sestavili jsme tedy 4 dvojce a hrálo se opět od začátku. Tentokrát se hrál už rovnou "pavouk" a děti nebyly rozdělené dle kategorií.
Filip s Láďou svůj úplně první zápas ve čtyřhře vyhráli a čekalo je semifinále s nejdeckým Šilhanem a Novákem. na ty ale nestačili a tak následoval opět velmi vyrovnaný boj o třetí místo. Ze třísetové bitvy ale opět o dva míče vyšel vítězně soupeř. Takže, další brambory!
Jenda s Ondrou neprošli přes první kolo, ale i tak to pro ně byla první zkušenost se čtyřhrou.
Z dívek hrála Verča s Terezkou K. a už se bojím napsat, co že si to vezly domů, zkuste hádat (yrobmarb Mrkající).
Tereza D. pak nastoupila s Viktorkou a světe div se, postoupily do finále ! I přes veškerou Terezky snahu (a že to tam fakt oběhala) jsme vezli domů čtvrtou stříbrnou!

Fotodokumentaci z turnaje naleznete v sekci GALERIE !!!!


REZERVACE KURTU NA BADMINTON ON LINE

28. ledna 2013 v 8:58 | Petra |  Badminton pro veřejnost
Zájemci o pronájem kurtu mohou provést rezervaci on line, a to na následujícím odkazu


GPC U17 - Karlovy Vary . 19.1.

25. ledna 2013 v 14:01 | Petra |  Články z novin
Vyšlo včera (24.1.) v Karlovarském deníku!


Výsledky z Chodova v novinách

24. ledna 2013 v 9:02 | Petra
Vyšlo včera (23.1.) v Karlovarském deníku. Bohužel, chybičky se vloudily.....Terezka obsadila druhé místo a zároveň získala "bramborou" a z Ládi Leštáka nám udělali Letáka......Mrkající.


Chodov - 20.1. - odkaz na video

23. ledna 2013 v 8:33 | Petra |  Různé
Krátné video z turnaje dvouher v Chodově z 20.1. naleznete Z D E !!!!!!


Chodov - 20.1.2013

21. ledna 2013 v 10:24 | Petra |  Výsledky

Turnaj CHODOV 20.1.2013

V neděli 20.1. vyrazilo 14 hráčů a hráček na badmintonový turnaj dvouher do Chodova u Karlových Varů aby reprezentovali barvy našeho oddílu. A reprezentace to byla vskutku chvályhodná !!!!
Turnaje se zúčastnila padesátka dětí z BK 93 Hořovice, SokolMeteor Praha, Slovan Karlovy Vary, VK Aš, DDM Chodov, USK Plzeň, BKV Plzeň a Jiskry Witte Nejdek.
Do Karlových Varů putovalo celkem 8 medailí !!!

V kategorii nejmeších U9 nastoupilo z našeho oddílu celkem 5 bojovníků: Ondra Uhlík, Terezka Korčmarošová, Lucka Panochová, Verča Nováková, Viktorka Goldmanová.
Do bojů o medailová místa se probojovala Terezka, Veronika a Ondra.
V boji o finále podlehla Terezka nejdeckému Matějovi Šilhanovi, druhé semifinále bylo plně v režii karlovarských hráčů. Vítězně z něj vyšla Veronika, která porazila svého oddílového parťáka Ondru (jestli si dobře pamatuji, tak 15:10). Ve finále ale buhužel pak nestačila na Matěje Šilhana, ale i tak výborné 2. místo !!!!!!
Poražení semifinalisté, a to Terezka s Ondrou, si to pak rozdali v boji o 3. místo. Z tohoto souboje vyšel vítězně Ondra, pro Terezku zbyla, bohužel, nepříjemná bramborová medaile.
Další "oddílový" souboj pak proběhl o 5. místo, které nakonec vybojovala Viktorka, která, ve velmi těsném souboji, přemohla Lucku (15:13).

Zleva: Viktorka (5. místo), Lucka (6. místo), Veronika (2.místo), Matěj (1. místo), Ondra (3. místo), Terezka (4. místo)

Další kategorií, ve které jsme měli dva zástupce byla kategorie U 11 - chlapci, a to Jendu Korčmaroše a Láďu Leštáka.
Oba kluci si vedli velice dobře a ve svých skupinách obsadili Jenda 2. místo a Láďa dokonce 1. místo. Nicméně oba zastavili jejich soupeři (oba z VK Aš) v boji o postup do finále a tak nás čekalo další "oddílové" drama v boji o 3. místo!
Zápas byl velmi vyrovnaný a bylo se opravdu na co koukat! Vítězně z něj nakonec vyšel Jenda a Láďovi tak utekla bronzová medaile pouze o dva body (15:13).

Bronzový Jenda a v tuto chvíli už usměvavý Láďa Mrkající. Byly to ale nervy........Mrkající

Rovněž v kategorii U13 jsme měli své zástupce, a to mezi dívkami Kláru Košťálovou, za kluky nastoupil Filip Josefik a Kuba Mahr.
Zdá se, že boj o finále se stal našim hráčům v tomto turnaji osudným, protože zastavil i Kláru, která ovšem pak zvítězila v boji o třetí místo a "doma" byla další medaile!
Klára

Kluci už ale takové štěstí neměli. Filipovi se sice podařilo postoupit ze skupiny, ale ve čtvrtfinále už nestačil na plzeňského Soukupa a celkově tak skončil na 5. - 8. místě. Kuba obsadil 9. místo.

Filip
Kuba

Poslední kategorií, ve které jsme měli své zástupce byla kategorie nejstarších, a to U15. Za dívky nastoupila Petra Malimánková a Tereza Došková, za kluky David Mašek a Ondra Šimek.
A opět to byly medailově úspěšné kategorie !!!!!
Petra vezla domů stříbrnou a Tereza bronzovou medaili a stejně úspěšní byli i kluci, kde stříbro bral David a Ondra bronz.

Stříbrná Petra (vpravo) a bronzová Tereza (vlevo)

Celkovou fotodokumentaci z turnaje naleznete v "GALERII" !!!!

GP C U17 v Karlových Varech a GP A U13 v Mostě

20. ledna 2013 v 10:59 | ič
Káťa Vatashchuk i Eliška Polívková jedou na republiku, Romana třikrát vítězně v Mostě

Za účasti 13 hráčů z 6 klubů Plzeňského a Karlovarského kraje se odehrál na domácích kurtech kvalifikační turnaj U17.
Ve dvouhře děvčat zvítězila Kateřina ve finále nad Eliškou 2:0 a stejným poměrem vyhrála i mix se svým deblovým partnerem Radkem Pistulkou z USK Plzeň (ve finále zvítězili nad dvojicí Antošová (K.Vary)/Nesveda(Nejdek) 2:0). V chlapecké kategorii reprezentovali klub David Hartmann a Jaromír Parák. I když neprošli do čtvrfinále, přesto nezklamali a jsou příslibem do budoucna.
V Mostě odehrála GP A jediná zástupkyně našeho oddílu Romana Vatashchuk. Prvními koly všech disciplin prošla vítězně, což přineslo nejlepší umístění ve čtyřhře s domácí Seifertovou na 5. - 8.místě.Dvouhra i mix - 9.- 16. místo. Při pilném tréninku je určitě v dalších turnajích šance na přední republiková umístění:-)
Ivo Černý

Sobotní (12.1.2013) úspěchy v novinách

18. ledna 2013 v 9:33 | Petra |  Články z novin
Vyšlo včera (17.1.) v Karlovarském deníku.

Chodov - 20.1.2013 - INFO

17. ledna 2013 v 9:56 | Petra |  Turnaje - propozice

CHODOV - 20.1.2013 - INFORMACE

Na badmintonový turnaj, který se koná v Chodově v neděli 20. ledna 2013 jsou přihlášeni:

Kategorie U9 ( 2004 a mladší)
Lucie Panochová - 2004
Veronika Nováková - 2005
Tereza Korčmarošová - 2004
Viktorie Goldmanová - 2005
Ondřej Uhlík - 2004

Kategorie U11 (2002, 2003)
Jan Korčmaroš - 2002
Ladislav Lešták - 2003

Kategorie U13 (2000, 2001)
Filip Josefik - 2001
Jakub Mahr - 2001
Gabriela Vylitová - 2000
Klára Košťálová - 2001

Kategorie U15 ( 1999, 1998)
Petra Malimánková - 1999
Tereza Došková - 1999
David Mašek - 1999
Ondřej Šimek - 1999

Rozdělení dětí do jednotlivých kategorií bylo provedeno dle ročníku narození podle propozic od pořadatele!!!
Místo konání: Chodov - Tělocvična ZŠ ve Školní ulici (přístup brankou ze Smetanovy ulice)
Datum a čas: 20. ledna 2013 od 8:00 hod
Prezentace: od 7:30 do 7:50
Předpokládáné ukončení: cca 15:00 hod - dle počtu přihlášených

Sraz do 7:45 v tělocvičně !!!!!!!

Vyznačený vchod do tělocvičny tak, jak jsem obdržela od pořadatele!

Lednové výsledky v novinách

14. ledna 2013 v 15:21 | Petra |  Články z novin
Vyšlo v pátek 11.1.2013 V Karlovarském deníku !


Vánoční turnaj přípravky v 5+2

10. ledna 2013 v 13:01 | Petra |  Články z novin
Vyšlo dnes (10.1.2013) v 5+2 !


GP A U17 premiérově v Klatovech

5. ledna 2013 v 21:39 | ič |  Výsledky
2 vítězství Katky na U17 v Klatovech
Prvním republikovým turnajem v novém roce byly sedmnáctky v Klatovech. Náš oddíl reprezentovala jediná hráčka - Kateryna Vatashchuk a dařilo se jí zejména v singlu a deblu.
Výsledky - dvouhra : Srncová (Židlochovice) - 21:18,22:20
Milová (Č.Krumlov) - 9:21,17:21...celkové 9.-16.místo
čtyřhra : s Dobiášovou (Most) - Phamová/Panochová (Most) - 21:13,17:21,21:15
- Budzelová/Lajdová (Klimkovice/Astra Praha) - 11:21,23:25...celkové 5.-8.místo
mix : s Pistulkou (Plzeň) - Hadáček/Bočková (Č.Budějovice) - 10:21,19:21...celkové 17. místo

19.ledna přivítáme na domácích kurtech nejlepší hráče do 17 let Plzeňského a Karlovarského kraje na kvalifikačním turnaji.
I.ČernýDůležité upozornění

2. ledna 2013 v 16:26 | ič
Licence na rok 2013
Opětovně upozorňuji všechny hráče a hráčky, kteří budou chtít startovat na oficiálních turnajích GP, aby neprodleně prodloužili (u nových hráčů založili) své licence a zaplatili Českému badmintonovému svazu roční poplatek 100Kč. Návod naleznete na stránkách www.czechbadminton.cz, (záložka hráči, licence, prodloužit, u nových hráčů viz. návod na úvodní stránce této záložky).
Protože turnaje začínájí již 5.1., proveďte svoji registraci co nejdříve!!!!
I.Černý