PARTNEŘI ODDÍLU:




Náš oddíl na Facebooku

NAROZENINY V SRPNU SLAVÍ:
1.8. - Jakub Faitl
10.8. - Michal Štaffl
11.8. - Honzík Moura
30.8. - Lucka Štafflová
GRATULUJEME !!!!


Únor 2013

15. WITTE Cup Nejdek - 16.2. - Romana Vatashchuk

26. února 2013 v 10:55 | Petra |  Články z novin
Vyšlo v Karlovarském deníku ve čtvrtek 21.2.2013

15. WITTE Cup Nejdek - 16.2.2013

26. února 2013 v 10:28 | Petra |  Výsledky

15. WITTE Cup Nejdek - 16.2.2013


V sobotu 16.2. jsme na jubilejním 15. ročníku WITTE Cupu v Nejdku měli pouze jednu zástupkyni, a to Romanu Vatashchuk.
Romana vybojovala ve dvouhře krásné 2. místo, ve čtyřhře a v mixu 5. - 8. místo.
GRATULUJEME !!!



Romana na bedně
Foto převzato z webu Jiskra Nejdek

Jarní prázdniny

13. února 2013 v 9:08 | Petra |  Různé

JARNÍ PRÁZDNINY

V týdnu od 18.2. do 22.2. jsou jarní prázdniny, tréninky NEJSOU !!!!!
Dětem přejeme krásný odpočinkový týden Usmívající se

Letní soustředění 2013 - JEDE SE !

13. února 2013 v 9:05 | Petra |  Letní soustředění 2013

Letní soustředění srpen 2013

Protože se přihlásil dostatečný počet dětí, kteří mají zájem zlepšit svoje badmintonové výkony a připravit se na závodní sézónu 2013/2014, letní soustředění v srpnu letošního roku se USKUTEČNÍ.
Máme z toho velkou radost a doufáme, že se vše vydaří a bude to fajn týden.
V současné době probíhají organizační jednání (ubytování, stravování, atd..), předpokládáme, že koncem března by se uskutečnila informační schůzka pro rodiče, na které již budete seznámeni s podrobnostmi letního soustředění.


Úspěch Elišky v novinách

13. února 2013 v 8:47 | Petra |  Články z novin
Vyšlo v sobotu 9.2.2013 v Karlovarském deníku!

U19 v Českém Krumlově bez vítězství

9. února 2013 v 21:38 | ič
GP A U19 v Českém Krumlově
Jediného zástupce měl náš oddíl na republikovém turnaji devatenáctiletých v Českém Krumlově - Káťu Vatashchuk. I když se tentokrát nepodařilo vybojovat vítězství, přesto vzhledem k věku Katky se nabyté zkušenosti určitě zúročí v budoucnu. S Radkem Pistulkou prohráli v 1. kole s favorizovanou dvojicí Budzel/Kurzová, v deblu s Vocelkovou měla děvčata los nejtěžší : domácí dvojici Černá/Milová, kde první jmenovaná je čerstvou vícemistryní ČR v singlu a mistryní ČR v deblu v kategorii dospělých!! Nejdramatičtější bitvu o postup do dalšího kola svedla Katka proti Myšákové v singlu, kdy po tuhém boji podlehla 1:2 na sety.
I.Černý

3. GPC U15, BKV v Malesicích - 2.2.2013

6. února 2013 v 14:20 | Petra |  Výsledky

3.GPC U15, BKV v Malesicích

V sobotu 2.2. se uskutečnil 3. turnaj GPC v kategorii U15 v Malesicích.
Barvy našeho oddílu hájila Eliška Polívková.
V deblu Eliška společně se Simonou Špulákovou (Jiskra Nejdek) celý turnaj vyhrály a vybojovaly si tak postup na celostátní 3.GPA do Pardubic, který se uskuteční 2. - 3. března.

Velká gratulace !!!!!

Eliška v popředí s nejdeckou Simčou

Eliška (vlevo) se Simonou - 1. místo
Fotky jsou převzaty z webu oddílu Jiskra Nejdek.
Eliška se určitě zúčastnila i dalších disciplím, bohužel ale nemám informace jak v nich dopadla, takže pokud se ke mne dostanou, ráda článek doplním...Mrkající !!!!

Přebor Ašska v novinách

6. února 2013 v 14:04 | Petra |  Články z novin
Vyšlo v sobotu 2.2.2013 v Karlovarském deníku.

BŘEZEN 2013

5. února 2013 v 8:54 | Petra

BŘEZEN 2013

1.‑3.3.GP(A) VC města Plzně
1.‑3.3.Školení rozhodčích 3. třídy
2.‑3.3.U15 GP(A) Pardubice Polabiny
2.3.Ples badmintonistů
9.3.U13 GP(C kval.) Bílá Hora
9.3.Mem. P.Proška - čtyřhry Kr. Dvůr
16.‑17.3.U13 GP(A) Brno Jehnice
16.3.U19 GP(C) BKV Plzeň
16.‑17.3.GP(B) Jouda Cup Astra Praha
16.3.Ašský přebor neregistrovaných
23.3.U15 OP Doubravka
30.3.Dětský turnaj v badmintonu (... - Hradec Králové
30.‑31.3.5. kolo OP A
30.‑31.3.5. kolo OP B
30.‑31.3.5. kolo OP M

ÚNOR 2013

5. února 2013 v 8:46 | Petra
Byla vytvořena nová rubrika "TERMÍNOVÝ KALENDÁŘ", kde budou vždy uvedeny turnaje na příslušný měsíc.

Turnaje v ÚNORU 2013

9.‑10.2.U19 MČR Český Krumlov
9.2.GP(D) Bílá Hora
10.2.Únorový drive, K. Vary (neděle)
16.2.U13 GP(C) Mem. Z.Kožešníka Vesec
16.2.U15 GP(C) 15. WITTE Cup Nejdek
16.‑17.2.U17 GP(A) Praha Vinoř
23.2.U13 GP(C) Radbuza Cup Dobřany
23.‑24.2.U19 MČR družstev Brno Jehnice
23.2.Turnaj družstev v badmintonu... - Ústí nad Labem - kategorie U9 a U11