PARTNEŘI ODDÍLU:Náš oddíl na Facebooku

NAROZENINY V ŘÍJNU SLAVÍ:
Tomáš Reichelt - 15.10.
Gabča Vylitová - 15.10.
Nichal Vatashchuk - 19.10.
Nikol Doležalová - 20.10.
Milan Rosol - 31.10.
GRATULUJEME !!!
BADMINTON PRO VEŘEJNOST - nově v Karlových Varech
Badminton aréna - 6 kurtů
rezervační systém ZDEBřezen 2013

Velikonoce

29. března 2013 v 13:23 | Petra |  Různé

KRÁSNÉ VELIKONOČNÍ SVÁTKY !!!!!Eliška se kvalifikovala na MČR do Plzně - doplnění a komentář

29. března 2013 v 11:36 | ič
Velký úspěch Elišky Polívkové na GP C U15
Opravdu mimořádného výsledku dosáhla naše hráčka na kvalifikačním turnaji do 15 let v Plzni, když jako nenasazená hráčka dokázala v konkurenci 13 dívek dojít až do finále dvouhry a kvalifikovala se tak na Mistrovství České republiky této věkové kategorie. Na své cestě do finále postupně porazila Liškovou (BKV Plzeň), druhou nasazenou Syřínkovou (Doubravka), v semifinále Špulákovou (Nejdek) a až ve finálovém duelu podlehla Legátové z Doubravky. Označení - objev sezony - jí tak patří (na stánkách ZpčBas) určitě právem a nezbývá jí vyslovit velkou gratulaci!!!
K singlovému stříbru přidala se Špulákovou stejné umístění i ve čtyřhře, když ve finále děvčata podlehla po velké bitvě plzeňské dvojici Baštářová/Syřínková 20:22, 21:14, 12:21.
Ještě mi na tomto místě dovolte pár slov : I když je Eliška v našem klubu teprve druhou sezonu, dokázala i přes své vzdálené bydliště (M.Lázně) výkonnostně růst. Samozřejmě by to nešlo bez výrazné podpory rodičů a bez velké vlastní píle a snahy Elišky na sobě neustále pracovat. Bez tréninku nelze dosáhnout dobrých výsledků a Eliška může být vzorem i svým chováním a vystupováním pro ostatní, kteří chtějí v našem sportu něčeho dosáhnout. O to víc je mi líto, že pravděpodobně Eliška v příští sezoně přestoupí do Plzně, kde bude pokračovat ve studiu na střední škole. I nadále Ti budeme, Eliško, držet palce v badmintonové kariéře i ve studiu. Objektině musím přiznat, že v Plzni jsou lepší tréninkové možnosti i větší konkurence než u nás, a proto při tvé píli věřím v tvůj výkonnostní růst i v bezproblémové studium.
Ivo Černý

Eliška a Veronika v novinách

29. března 2013 v 9:44 | Petra |  Články z novin
Vyšlo včera 28.3. v Karlovarském deníku!

Oblastní přebor U15, 25. ZŠ Plzeň - 23.3.2013 - výsledky

28. března 2013 v 10:24 | Petra |  Výsledky

Oblastní přebor U15, 25. ZŠ Plzeň - 23.3.2013

"Objev sezóny" ELIŠKA POLÍVKOVÁ uspěla na oblastním přeboru kategorie do 15 let, který se uskutečnil tuto sobotu v Plzni. Eliška vybojovala dvě stříbrné medaile - ve dvouhře a čtyřhře (společně s nejdeckou Simonou Špulákovou) a zajistila si tak postup na MČR U15, které se koná v termínu 27.4.-28.4. v Plzni.
Elišce gratujeme a držíme palce na MČR !!!!!

Komentář k turnaji naleznete ZDE !Nová oddílová trička

26. března 2013 v 12:33 | Petra |  Různé

Sponzorský dar od firmy Čekomoravský beton

Za laskavého přispění pana Leštáka jsme získali sponzorský dar ve formě oddílových triček pro naše nové závodní hráče.
Sponzorský dar věnovala firma Českomoravský beton - Betonárka Karlovy Vary - Otovice, jejímž vedoucím provozu je pan Radek Štěpina.
Děkujeme mnohorát !!!!!!!!

Velikonoční prázdniny

25. března 2013 v 13:19 | Petra |  Trénink + členské příspěvky

VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY

V pátek 29.3. a v pondělí 1.4.2013 NENÍ TRÉNINK - jsou velikonoční prázdniny.
náhled obrázku

Kladno Junior Cup - propozice

25. března 2013 v 13:15 | Petra |  Turnaje - propozice

Kladno Junior Cup - PROPOZICE

Další seriál turnajů přípravek pro naše nejmenší, pořadatelem je tentokrát Badminton club KLADNO!

Seriál turnajů přípravek - 1. kolo - 23.3.2013

25. března 2013 v 9:18 | Petra |  Výsledky

Veronika bodovala v Českém Krumlově!

V sobotu 23.3. se uskutečnilo v Českém Krumlově první kolo již tradičního turnaje " Seriál turnajů přípravek". V tomto turnaji se hraje na tři samostatná hrací kola. Každé kolo je samostatně vyhodnoceno a po odehraném třetím kole je dle dosažených výsledků ze všech kol stanoven celkový vítěz turnaje. Turnaje se zúčastnily badmintonové kluby z celé ČR.
Barvy našeho oddílu odjela do Českého Krumlova hájit pouze jedna hráčka, a to VERONIKA NOVÁKOVÁ, roč. nar. 2005.
Verča dokázala zúročit hodiny tréninkové dřiny a svým výkonem předvedla, že badminton rozhodně hrát umí. Po celodenní bitvě obsadila krásné 3. místo a domů se tak odvezla bronzovou medaili!
Veronika má tak skvěle našlápnuto do dalšího kola, které se uskuteční 20.4. a my jí budeme držet všechny palce, aby druhé kolo dopadlo alespoň tak dobře jako kolo první.

VELKÁ GRATULACE!
Veronika na třetím mítě

Jonex Junior Cup - Praha - 27. - 28.4. - ubytování

22. března 2013 v 9:36 | Petra |  Různé

Jonex Junior Cup - Praha - 27. - 28.4. - ubytování

Ubytování je možné v ubytovně na zimním stadionu v Černošicích, Fugnerova 1244, cca 5 min autem od haly kde bude probíhat turnaj.
K dispozici jsou 3 - 4 lůžkové pokoje, cena za osobu a noc 270,- Kč.

Turnaje pro děti - jaro 2013 - informace

21. března 2013 v 13:27 | Petra |  Turnaje - propozice

Turnaje pro děti - jaro 2013 - informace

  1. Na turnaj "Seriál turnajů přípravek" do Českého Krumlova, který začíná tuto sobotu 23.3.2013 je přihlášená pouze jedna hráčka - Veronika Nováková.
  2. Na turnaj "Hradec Králové" jsme hlásili dva hráče - Veroniku a Filipa. Bohužel turnaj je už plně obsazený, takže se NEJEDE!!!
  3. Prosím rodiče, kteří uvažují o účasti svých dětí na turnaji v Praze a v Chodově (propozice děti již obdržely a jinak jsou všechny umístěny na webu), ať mi potvrdí účast nejpozději na pondělním tréninku 25.3. (následující pátek a pondělí jsou prázdniny, takže trénink nebude). Oba dva uvedené turnaje jsou limitované počtem účastníků, tak ať nedopadneme jako s Hradcem. V Praze je možnost hrát oba dva dny v po sobě jdoucích věkových kategorií. Takže např. Láďa Lešták (r. nar. 2003) může hrát v sobotu v kategorii U10 a v neděli v kategorii U11. Posílala jsem pořadateli žádost o informace k ubytování, zatím jsem žádné neobdržela, snad zítra už budu něco vědět.
  4. Prosím děti, které dostaly v pondělí nová oddílová trička, ať si je nezapomenou vzít na zítřejší trénink - budeme se fotit !!!!!!!
Děkuji Petra

Ašský přebor neregistrovaných 16.-17.3.2013

20. března 2013 v 13:29 | Petra |  Výsledky

Turnaj pro dospělé Aš - 16. - 17.3.2013

O víkendu 16. - 17.3. se v Aši uskutečnil Přebor Ašska neregistrovaných. V sobotu byly na programu dvouhry, kde jsme měli jednoho favorita - Ivoše Černého. Ivoš prošel celým turnajem bez zaváhání a po finále s chlumčanským Vaněčkem právem získal titul "Vítěz Ašského přeboru".
"Doma" bylo tedy první zlato a pokračovalo se v neděli, kdy se hrály čtyřhry a mix.
V tento den jsme už měli v Aši početnější zastoupení.
Do mužské čtyřhry nastoupili Jirka Jeřábek s Michalem Vatashchukem a otec a syn Hartmannovi. Z napínavého semifinále, které bylo plně v režii karlovaráků vyšli nakonec vítězně Hartmannovi, kteří už ale nestačili ve finále na ostrovského Šulu s Mojtkem. Jirka s Michalem pak vyšli vítězně z boje o třetí místo, ve kterém porazili Jurče s Homolkou (Kladno). Do Varů tedy putovalo z této disciplíny stříbro a bronz. Zlato jelo do Ostrova.
V mixu pak měřili své síly se svými soupeři Jirka Jeřábek s Petrou Josefikovou a manželé Vatashchukovi. Jirka s Petrou prošli mixovým sítem až do finále, kde jim ovšem nestačily síly na Homolku s Rokůskovou z Kladna. Další stříbro pro Slovan. Manželé Vashchukovi obsadili v mixu 5. - 8. místo.
Raritou byla ženská čtyřhra, do které nastoupily "jako favoritky" Petra Josefiková s Monikou Rokůskovou (Kladno). Smůla ovšem byla, že sice nastoupily jako favoritky, ale také jako jediné...Usmívající se. Pořadatel je tedy zařadil do čtyřhry mužské, kde ale byly chlapům rovnocennými soupeři (teda aspoň já jsem z toho měla takový pocit......Mrkající a vzhledem k tomu, že mě celé tělo bolí ještě dnes, tomu snad i bylo...). Nic méně titul "Vítěz Ašského přeboru" v ženské čtyřhře byl doma a to je to hlavní !!!!
Závěrem už tedy zbývá jen dodat, že turnaj to byl opravdu vydařený, a to hlavně díky skvělé připravenosti pořadatelů!
V Aši prostě turnaje dělat umí !!!!
Fotky jsou převzaty z webu BADMINTON-TJ OSTROV!

Nový partner oddílu

19. března 2013 v 11:09 | Petra |  Různé

Novým partnerem oddílu se stal


Velké poděkování patří panu Leštákovi za zprostředkování spolupráce !!!

Nové licence hráčů - zaplacení poplatku - informace pro rodiče !

19. března 2013 v 9:01 | Petra |  Různé

PRO RODIČE NOVĚ REGISTROVANÝCH HRÁČU

Registrace nových hráčů (Filip Josefik, Jenda Korčmaroš, Láďa Lešták, Kuba Mahr, Veronika Nováková, Gábina Vylitová, Anička Kinclová) proběhla úspěšně.
Děti jsou již zavedeny v systému Českého badmintonového svazu a teď je potřeba uhradit 100, - poplatek, aby licence hráčů byla aktivní.
Protože se poplatek hradí bankovním převodem a každý hráč má své variabilní číslo, bude lepší když si každý rodič zaplatí za své dítě sám (hromadná platba není možná).

Postupujte, prosím, následovně:
  • na stránkách Českého badmintonového svazu (odkaz zde) zadáte do koloky "vyhledat příjmení" příjmení svého dítěte. Jsou tam všichni v jednom vydání Mrkající, pouze Novákovi budou muset chvíli hledat (Novákových je tam asi 30 Usmívající se),
  • licence jsou zatím "prošlé", takže kliknete na odkaz "PRODLOUŽIT",
  • pak už provedete klasickou objednávku, jako při objednávání zboží přes internet,
  • následně Vám přijdou mailem fakturační údaje a bankovním převodem zaplatíte 100,- Kč - je nutné napsat správně VARIABILNÍ symbol, aby se peníze připsaly ke správnému hráči !!!!
  • po připsání peněz na účet svazu bude hráči aktivovaná licence na 12 měsíců.
Turnaj v K. Varech je 6.4., takže proveďte, prosím, platbu včas, ať se děti mohou turnaje zúčastnit !!!!!!!

Chodovská Žabka - Chodov u KV 14.4.2013 - PROPOZICE

18. března 2013 v 9:46 | Petra |  Turnaje - propozice

Chodovská Žabka - Chodov u KV 14.4.2013 - PROPOZICE

Turnaj pro registrované i neregistrované děti !


Kolonáda Karlovy Vary - 7.4.2013 - PROPOZICE

14. března 2013 v 14:18 | Petra |  Turnaje - propozice

Další "domácí" turnaj pro dospělé


Dětský turnaj v Hradci Králové - 30.3.2013

14. března 2013 v 14:13 | Petra |  Různé

Dětský turnaj v Hradci Králové - 30.3.2013

Vážení rodiče,
zítra (15.3.) by jsme se měli na tréninku domluvit, kdo a jak pojede do Hradce. Termín pro podání přihlášek je sice až 26.3., ale je tam omezený počet startujících (64 dětí), tak bych to nechtěla nechávat na poslední chvíli.

Zatím 100 % jedou: Veronika, Ondra, Filip, Láďa (?), Viktorka (?)

A co ostatní ???????? Ti nechtějí získávat závodní zkušenosti..........Zamračený

Únorový drive 2013 - Karlovy Vary

14. března 2013 v 14:04 | Petra |  Výsledky

Únorový drive

10. února 2013 si část našich dospělých badmintonitů zaskočila změřit své zbylé síly na již tradiční "Únorový drive", který se uskutečnil v Karlových Varech - Drahovicích - hala Slávie.
A že ještě nějaké ty síly mají potvrzují čtyři medaile, které si odnesli domů - 1 x zlatá, 1 x stíbrná a 2 x bonz!
Ikdyž většina hráčů uvítala spíše lahev dobrého vína, která byla připravena pro všechny medailisty Mrkající !!


Výsledky - finalisté:
ČM1. Vataschuk - Šobr (K. Vary), 2. Špulák - Prokopec (Nejdek), 3. Šproch - Placek (L. Kynžvart)
ČŽ1. Kutáková - Rokůsková (Plzeň, Kladno), 2. Šlehubrová - Blažejová (Nejdek), 3. Josefíková - Dvořáková (K. Vary)
MIX1. Homolka - Rokůsková (Kladno), 2. Vatashchuk - Vatashchuk (K. Vary), 3. Jeřábek - Josefíková (K. Vary)

Eliška v novinách - GPA Pardubice U15

14. března 2013 v 13:50 | Petra |  Články z novin
Vyšlo v pátek 8.3. v Karlovarském deníku!

Oblastní přebor Plzeňského a Karlovarského kraje - KV - 6.4.2013 - PROPOZICE

8. března 2013 v 10:38 | Petra |  Turnaje - propozice

Oblastní přebor Plzeňského a Karlovarského kraje - KV - 6.4.2013 - PROPOZICE

Pouze pro registrované hráče !!!!!!
Registraci doporučuji udělat pro tyto hráče - Filip, Láďa, Jenda, Kuba, Veronika, Gabča a Anička (pokud budou chtít jezdit na turnaje GP). Registraci udělám hromadně za oddíl - poplatek 100,- Kč za hráče na rok!
Pro naše badmintonová mimina - Terka, Vikča, Lucka, Eliška, Kašpi, Patrik, Max, Ondra registrace zatím není potřeba (na turnaje pro tuto věkovou kategorii registrace být nemusí). Pokud by si ale chtěli vyzkoušet turnaj GP není problém registraci udělat i pro ně.
Pokud by někdo ze starší hráčů oddílu chtěl registraci udělat v rámci této hromadné akce, dejte mi vědět!!!! Bez registrace nemůžete jezdit na závody GP !!!!!


YONEX JUNIOR CUP 2013 - 27.-28.42013 - PROPOZICE

8. března 2013 v 10:19 | Petra |  Turnaje - propozice

YONEX JUNIOR CUP 2013 - 27.-28.42013 - PROPOZICE

Turnaj v Praze pro kategorie U8, U9, U10, U11, U12, U13 a U14 !!!!!