PARTNEŘI ODDÍLU:Náš oddíl na Facebooku

NAROZENINY V ŘÍJNU SLAVÍ:
Tomáš Reichelt - 15.10.
Gabča Vylitová - 15.10.
Nichal Vatashchuk - 19.10.
Nikol Doležalová - 20.10.
Milan Rosol - 31.10.
GRATULUJEME !!!
BADMINTON PRO VEŘEJNOST - nově v Karlových Varech
Badminton aréna - 6 kurtů
rezervační systém ZDEČervenec 2013

Ukončení sezóny 2012/2013 - KOLA

1. července 2013 v 10:45 | Petra |  Různé

Ukončení sezóny 2012/2013 - KOLA

První prázdninovou sobotu 29.6.2013 se parta nadšenců rozhodla vyměnit badmitonovou raketu za mučící stroj zvaný kolo, aby se již tradičně rozloučila s končící sezónou.
Trasy byly pro tento rok vymyšleny dvě, kratší cca 30 km a delší cca 70 km. Celkový počet účastníků se i přes nepřízeň počasí nakonec vyšplhal na krásných 24.


Účastníci kratší trasy Karlovy Vary - Loket - Královské Poříčí a zpět ujeli cca 30 km a mé obavy, že děti tuto trasu nezvládnou vzaly za své hned po pár minutách jízdy. Od té doby jsem totiž viděla už jen jejich záda a musela jsem pořádně šlápnout do pedálů, abych s nimi udržela krok.
Cestou pak proběhlo několik občerstvovacích zastávek, několik krkolomných pádů (v těch s přehledem vyhrál Patrik Samek, který se neustále kochal krajinou) a několik defektů na kole. Zde měl největší smůlu Martin Vodenka, kterému v půlce cesty upadla šlapka a přes i veškerou snahu servismanů se již kolo nepodařilo zprovoznit.

Houpací most - Svatošské skály

Statek Bernard - Královské Poříčí

Bohužel plánovaný oběd na Statku Bernard v Královském Poříčí nevyšel. Konala se zde zrovna svatba, takže jsme museli s kručícími žaludky vyrazit hledat jiné hostinské zařízení, kde by dokázali nasytit a napojit partu hladovců. A úkol to nebyl vůbec jednoduchý! Nakonec jsme se rozhodli pro zpáteční cestu do Lokte, kde jsme zakotvili v hospůdce "Formanka" a netrpělivě čekali na druhou partu odvážlivců, kteří vyrazili s Ivošem na delší trasu, jejíž délka se z původních 50 km vyšplhala na 70 km. Po necelé hodině čekání dorazili a na to, že ujeli již 50 km vypadali celkem spokojeně.
Když jsme si všichni dostatečně odpočinuli a občerstvili, vydali jsme se na společnou cestu zpět do K. Varů a tím definitivně ukončili letošní sezónu.
Někteří z nás odjeli domů autem (ti šťastnější Mrkající), některé čekala ještě cesta na kole domů. Druhou variantu jsme zvolila i já (opravdu nevím, co mě to v tu chvíli napadlo) a tak mě čekalo ještě dalších 15 km. Doprovod mi naštěstí dělali Filip s Jendou a protože to jsou zdatní sportovci musela jsme zatnout zuby a šlapat a šlapat Usmívající se. Poslední kilometr měl ale asi 10 000 m Mrkající !!!Přejeme všem KRÁSNÉ PRÁZDNINY, buďte na sebe opatrní, ať se ve zdraví sejdeme buď v srpnu na společném soustředění v Aši, nebo v září v tělocvičně!!!!

Mějte se krásně!!!

Fotodokumentaci z výletu najdete v sekci "GALERIE"!