27. ledna 2014 v 12:38 | Petra |  Trénink + členské příspěvky

V době pololetních prázdnin, tj. v pátek 31.1.2014 je tělocvična zavřená, takže NENÍ trénink!!!!

Na dnešním (27.1) a příštím pondělním (3.2.) tréninku budeme mít k dispozici na vyzkoušení testovací sadu raket od firmy VICTOR.
Rakaty bude možné si vyzkoušet a podle zájmu následně objednat.

raketa

1. ročník Přeboru města Chodava - 25.1.2014 - Chodov

27. ledna 2014 v 11:09 | Petra |  Výsledky

V sobotu 25. ledna se konal v nedalekém Chodově 1. ročník Přeboru města Chodova. Z našeho oddílu vyrazila na tento turnaj početná výprava deseti hráčů.

Karlovarská "desítka"

V kategorii nejmladších U11 - chlapci se sešli pouze 3 hráči, z toho dva ze Slovanu Ondra Uhlík a Honzík Štaffl. Oba dva naše kluky ovšem přehrál nejdečák Matěj Šilhana a z duelu Ondra - Honzík vyšel vítězně Ondra. Turnaj netrval ještě ani hodinu a už bylo vyhlášení nejmladší kategorie, při kterém si Ondra došel pro stříbro a Honzík pro bronz.

Stříbrný Ondra a bronzový Honzík

Do kategorie U11 dívky se bohužel přihlásila pouze naše hráčka Veronika Nováková, a tak jí pořadatel přesunul do kategorie U13, kde si Veronika vedla velmi dobře a i když to tentokrát na medailové umístění nestačilo, dokázala ve své skupině porazit pozdější vítězku této kategorie Jitku Suchou z Aše. Konečné umístění Veroniky 5.- 8. místo.

V nejpočetnější kategorii chlapců U13 jsme měli i my největší počet hráčů. Nejlépe se umístil Láďa Lešták, který našel přemožitele až ve finále, kde podlehl ašskému Pavlovi Kokořovi. Láďa si tedy odvážel domů stříbrnou medaili. Naši další dva hráči Michal Štaffl a Ondra Bílý skončili ve svých skupinách shodně na 5. místě a čekal je tedy vzájemný souboj o 9. místo, ze kterého vyšel vítězně Michal.
Stříbrný Láďa

V kategorii U15 jsme měli mezi dívkami Annu Kynclovou a Pavlínu Kašperkovou, která se věnuje badmintonu teprve od prosince a byla to tedy pro ní turnajová premiéra. Skupinu opouštěly holky z 2. (Pavlína) a 3. místa (Anička). Ve čtvrtfinále už byla úspěšná pouze Pavlína, kterou však zastavila v souboji o finále ašská Tereza Mátlová. Rovněž boj o 3. místo Pavlína bohužel prohrála. Zde zapracovaly hlavně "nervíky", když si její soupeřka nejdecká Vendula Pazderová dokázala vytvořit náskok 8:1. I když pak Pavlína zabojovala, tento velký bodový rozdíl už dohnat nedokázala. Umístění našich děvčat Pavlína 4. místo, Anička 5.-8. místo.

Bramborová Pavlína

Ve stejné věkové kategorii, ale mezi chlapci bojoval Kuba Mahr a Filip Josefik. Kluci obsadili ve svých skupinách shodně 3. místo, ve čtvrtfinále byl úspěšný opět pouze jeden náš hráč, a to Filip. Toho pak v semifinále zastavil Ondra Šilhan z Nejdku a boj o třetí místo prohrál s Pepou Bendíkem z Aše. Do Varů tedy putovaly další brambory za 4. místo, Kuba obsadil 5.-8. místo.

Bramborový Filip

OP družstev U13 - leden 2014

27. ledna 2014 v 10:54 | Petra |  Články z novin
Vyšlo v Karlovarském deníku v sobotu 25.1.2014.

Katky víkendový úspěch v novinách - OP dospělých, OP U19

23. ledna 2014 v 13:39 | Petra |  Články z novin
Vyšlo dnes (23.1.2014) v Karlovarském deníku!

fdasfva

OP dospělých a OP U19 - Plzeň 18.-19.1.2014 - výsledky

21. ledna 2014 v 8:49 | Petra |  Výsledky

KÁŤA ZÍSKALA TITUL PŘEBORNÍKA OBLASTI

Katka Vatashchuk strávila tento víkend v Plzni. Nejprve v sobotu poměřila své síly s dospělými hráči na Oblastním přeboru dospělých a postup na MČR ji utekl jen o vlásek.
Ve dvouhře obsadila Káťa 3. místo, v deblu se Soňou Konigsmarkovou (Bílá Hora Plzeň) 2. místo a v mixu s Radkem Pistulkou z USK Plzeň 5.-8. místo.
V neděli si Katka ale vše vynahradila a v kategorii devatenáctiletých získala hned dva tituly Přeborníka Plzeňského a Karlovarského kraje, a to ve dvouhře a v deblu společně s Eliškou Polívkovou. V mixu se svým partnerem Radkem Pistulkou obsadili 2. místo.
Katka si svým výkonem vybojovala postup na MČR v kategorii U19, které se uskuteční 8.-9.2.2014 v Orlové-Lutyni.

Kátě tímto děkujeme za skvělou reprezentaci oddílu a přejeme jí na MČR šťastný los a přesnou ruku.

Zlátá Katka

Káťa se svojí deblovou partnerkou Eliškou Polívkovou

OP družstev žactva do 13 let 2013/2014 - Memoriál Aleny Wankové

20. ledna 2014 v 10:17 | Petra |  Výsledky

V neděli 19. ledna se uskutečnil v Plzni Oblastní přebor žactva do 13 let, který byl pořádán jako Memoriál Aleny Wankové.
Historicky poprvé (po velmi dlouhé době) se jej zúčastnilo i družstvo našeho oddílu, a to ve složení Ladislav Lešták, Filip Josefik, Ondra Uhlík, Veronika Nováková, Anna Kynclová a Tereza Korčmarošová.
Nahoře Filip s Aničkou, dole zleva Láďa, Terka, Verča, Ondra

Přeboru se zúčastnilo celkem 8 družstev z Plzeňského a Karlovarského kraje, které byly rozděleny do dvou skupin, ve které hrál každý s každým. První dvě družstva ze skupiny pak postoupily do semifinálových bojů.
Zahájení

Los nás poslal do skupiny s oddíly VK Aš, TJ Dobřany a Sokol Doubravka.
První kolo s družstvem VK Aš bylo velmi vyrovnané a bodovala zde naše děvčata. Veronika potvrdila post naší dívčí jedničky a společně s Aničkou vytvořily celkem sehranou dvojku, která byla pro náš tým velkou oporou. Za stavu 2:2 rozhodoval mix, ze kterého vyšel bohužel vítězně soupeř.
Slovan KV - VK Aš 2:3
S druhým družstvem TJ Dobřany jsme svedli opět velmi vyrovnaná utkání, i když konečné skóre tomu na první pohled nenapovídá. Nejprve Láďa sehrál velmi vyrovnaný souboj s dobřanským Kučerou (22:24, 16:21) a velmi napínavá byla rovněž čtyřhra chlapců, ve které se Filip s Ondrou drželi soupeře zuby nehty, ale bohužel - ty naše koncovky (16:21, 25:23, 16:21). Bod útěchy nám urvala opět Verča s Aničkou, kterým se velmi pěkně povedla opět čtyřhra.
Slovan KV - TJ Dobřany 1:4
Posledním soupeřem nám bylo favorizované družstvo Sokol Doubravka a tomu odpovídal i celý průběh tohoto, pro nás závěrečného, kola. Soupeř nás ve všech disciplínách s přehledem přehrával a konečné skóre se tak zastavilo na 5:0 ve prospěch soupeře.
Do semifinálových bojů jsme tedy nezasáhli a protože o pořadí se již nehrálo, opouštěli jsme tento turnaj na 5.-8. místě.
Vyhlášení výsledků

Jak již bylo napsáno úvodem, na turnaji družstev žáků jsme startovali poprvé po možná více jak 25 letech, tedy už samotná účast byla velkým úspěchem.
Děti si poprvé vyzkoušely jaké to je hrát nejen sám za sebe, ale hrát za celý tým. A i když nám výsledek ukázal, že po výkonnostní stránce toho máme ještě hodně co zlepšovat, předvedené výkony některých našich hráčů jsou velkým příslibem do budoucna, a kdo ví, třeba už v příštím roce bude naše družstvo v popředí výsledkové listiny.

NEJSME PŘECE KAPELA, ABYCHOM POŘÁD VYHRÁVALI ! (to jen pro odlehčení)

Všem hráčům moc děkuji za příkladnou reprezentaci oddílu a přeji hooodně sil a chuti do dalších tréninků !!!
Společné foto s Káťou a Eliškou, které startovaly na GPC U19, ve stejnou dobu a na stejném místě

Novoroční turnaj - Radonice - 5.1.2014 - výsledky

13. ledna 2014 v 13:33 | Petra

Hned první lednovou leděli vyrazila pětice hráčů Slovanu na další kolo celoročného sledu turnajů do Radonic. Tentokrát to byl turnaj Novoroční a stějně jako na Mikuláše nás zde čakala příjemná atmosféra organizačně výborně zvládnutého turnaje, na který si našlo cestu cca 120 dětí.