Badminton aréna - 6 kurtů
rezervační systém ZDE

Ašský košíček 2014 - 1.2.2014 - výsledky

3. února 2014 v 15:11 | Petra |  Výsledky

Hned první únorovou sobotu 1.2. jsme vyrazili na výborné ašské koblížky a při té příležitosti si zahráli i několik badmintonových zápasů. Kromě koblížků tentokrát pořadatel připravil i pravý badmintonový gulášek, takže ten kdo jel určitě nelitoval…Usmívající se.
Ale vraťme se k tomu, proč jsme do Aše vlastně jeli…..
Konal se zde turnaj Ašský košíček 2014 pro kategorie U START, U11, U13 a U15. Náš oddíl zde reprezentovali Viktorka Goldmanová - U START, Terezka Korčmarošová a Veronika Nováková - U11, Láďa Lešták - U11 a Filip Josefik - U13.
Naše střídačka - teda lavička

V kategorii U START poprvé v letošní sezóně startovala Viktorka a nevedla si vůbec špatně. Postup ze skupiny jí sice utekl o jedno místo, ale i tak vybojovala ve své skupině dvě vítězství a obsadila tak celkové 9. místo ze 16 startujících. Hlavní je, že Viktorku turnaj bavil, hrála moc hezky a slíbila, že příště zase pojede, tak uvidíme…..Mrkající.
Viktorka

V kategorii U11 dívky se sešla pětice děvčat, takže hrála každá s každou a pak první čtyři postoupily do semifinálových bojů. Naše slečny obsadily ve skupině 3. (Veronika) a 4. (Terezka) místo. Obě dvě své semifinálové zápasy prohrály, takže se sešly v boji o třetí místo. A bylo se rozhodně na co koukat! Zkušenější Veronika sice vyšla z tohoto zápasu vítězně, Terezka jí ale nedala nic zadarmo, takže se holky po kurtu pěkně proháněly.
Konečné umístění Verča - 3. místo, Terka - 4. místo.
Terezka Verča

V kategorii U11 chlapci Láďa obsadil ve skupině druhé, tj. postupové místo, když ho porazil domácí Honzík Mátl. V semifinále pak ovšem nestačil na plzeňského Horu a v boji o bronz oplatil porážku ze základní skupiny opět ašskému Honzíkovi Mátlovi. Celkově tedy Láďa na 3. místě!

Láďa

V kategorii U13 obsadil Filip ve své skupině 4. místo, takže ze skupiny nepostoupil, ale čekal ho souboj o 7. místo s nejdeckým Cingrošem. Zápas pro Filipa skončil úspěšně, takže konečné umístění 7. místo z 11 startujících.