30. června 2014 v 12:43 | Petra |  Různé

První prázdninová sobota 28.6. patřila již tradičně cyklovýletu, kterým jsme definitivně ukončili sezonu 2013/2014. Letošní trasa měřila cca 40 km a musím pochválit pana trenéra Kurta, protože jí vymyslel výborně.
Počasí jsme měli objednané, takže vyšlo na jedničku a do sedel svých bicyklů vylákalo i dostatečný počet účastníků.

Na startu se nás sešlo celkem 18 - 10 dětí + 8 dospělých

Trasa vedla přes Starou Roli do Nové Role, kde byla první zastávka na místním koupališti. Zdejší restaurace měla zavřeno, takže jsme se museli spokojit se zásobami z vlastních zdrojů.

Na koupališti v Nové Roli

Naše cesta vedla dále do Jimlíkova, Mírové a do Hor, kde byl naplánovaný oběd a sraz s druhou skupinou, která si trasu o pár kilometrů protáhla.

Odložit kola a hurá na oběd !

Občerstvení v Horách

A po obědě opět do sedel....

Po obědě nás čekal "sešup" z Hor na cyklostezku Svatošské skály - Loket a odtud jsme se již vydali na zpáteční cestu směr Doubí. Zpáteční cestu jsme si ještě zpříjemnili jednou občerstvovací zastávkou na "Svatoškách".

Občerstvení na Svatoškách

Přejeme všem krásné a pohodové léto !!!!

Fotodokumetaci z cyklovýletu najdete v sekci "GALERIE"

Zakončení sezony 2013/2014 - cyklovýlet

24. června 2014 v 13:25 | Petra |  Různé

Již tradiční cyklovýlet na závěr sezony se uskuteční v sobotu 28.6.2014.
Sraz bude v 10:00 hod na parkovišti u Lidlu v Rybářích (vedle Mekáče). Oběd máme dohodnutý v restauraci v Horách (cca ve 13:00 hod). Příjezd bude do Doubí k Vesničce SOS, kde budou děti předány rodičům. Předpokládaný čas příjezdu do Doubí Vám zašleme SMSkou během dne, podle toho, jak nám bude cesta ubíhat a kolik budeme dělat odpočinkových zastávek (a jak dlouhé :)).

23. června 2014 v 13:01 | Petra |  Výsledky

Pouze jedna naše hráčka, a to Veronika Nováková, se zúčastnila otevřeného turnaje pro kategorie U13, U15 a U17, který se konal tuto sobotu v Aši pod názvem Poslední smeč.
A ikdyž Veronika obsadila na turnaji 6. místo v kategorii třináctiletých, bojovala a soupeřkám nedala nic zadarmo! Škoda dvou zápasů, které Verča prohrála 1:2 na sety.
Konkurence na turnaji byla velká, ale nasbírané zkušenosti Verča určitě zúročí příští sezonu, kdy přechází do kategorie U11.

Poslední trénink v sezoně 2013/2014

17. června 2014 v 13:39 | Petra |  Trénink + členské příspěvky

Poslední dětský trénink v letošní sezoně proběhne v PONDĚLÍ 23.6.2014 !!!
V pátek 27.6.2014 již děti NETRÉNUJÍ.
V sobotu 28.6.2014 připomínám cyklovýlet - podrobnější informace budou zveřejněny na webu během příštího týdne.

Přejeme všem krásné a pohodové léto, děti ať si užijí zasloužené prázdniny !!!!

13. června 2014 v 14:07 | Petra |  Různé

Letošní ukončení sezony na kolech se uskuteční v sobotu 28.6.2014, trasa cca 40 km, podmínkou účasti je kolo v DOBRÉM technickém stavu a přilba na kolo!!!!
Účast rodičů je vítána, není však podmínkou!

Karlovy Vary

Pro zajištění obědu v restauraci v Horách prosím o nahlášení účasti na této akci do pátku 20.6.2014!!!!

Letní soustředění Rakovník 2014 - seznam přihlášených dětí + platba

9. června 2014 v 13:36 | Petra |  Letní soustředění 2014

Jen připomínám, že do konce června je potřeba uhradit účastnický poplatek 4 000,- Kč.

4. června 2014 v 10:55 | Petra |  Výsledky

Během pátečního tréninku 30.5. prohl již druhý ročník Oddílových přeborů, při kterých hraje vždy dítě s rodičem, popř. sourozencem, tetou, strýčkem, atd....
Účast byla letos velká, turnaje se zúčastnilo 20 dvojic, hrálo ve třech kategoriích a turnaj se myslím povedl!
A kdo že vyhrál? Všichni, kteří si našli čas a přišli si vyzkoušet trochu toho závodního badmintonu !!!!
Ale protože se jednalo o ddílové přebory, musím napsat, že Oddílovým přeborníkem pro sezonu 2013/2014 se v jednotlivých kategoriích stali:
Kategorie nejmladší - "Ještě musím hodně trénovat"
LUCKA PANOCHOVÁ se strejdou Matějem

Kategorie prostřední - "Už mám něco natrénováno"
VERONIKA NOVÁKOVÁ s bratrancem Martinem

Kategorie nejstarší - "Mám natrénováno, ale stále je co zlepšovat"
ROMANA VATASHCHUK s tátou Michalem

Trošku mázlé, ale aspoň něco....Usmívající se
Bohužel se mi krátce po zahájení trunaje vybil foťák, takže letos bez fotek......

Chodov - dítě + dospělý - 1.6.2014

2. června 2014 v 14:00 | Petra |  Výsledky

Otec a syn Leštákovi triumfovali v Chodově

Láďa s Láďou se zúčastnili nedělního turnaje DÍTĚ + DOSPĚLÝ, který se uskutečnil v neděli 1.6. Chodově. V turnaji změřilo své síly celkem 7 párů a Láďa Lešták se svým tatínkem Láďou byli nejúspěšnější.
GRATULUJEME !!!

Babolat Cup - Praha - 30.5.2014

2. června 2014 v 13:51 | Petra |  Výsledky

Veroniky zlatá jízda pokračuje.....

Po úspěchu v Kladně si tuto sobotu dojela Veronika Nováková pro další zlatou medaili, a to do Prahy, kde se uskutečnil Babolat Cup - turnaj pro kategorie U9, U10 a U11.
Verča ve své kategorii U9 dokázala vybojovat do své sbírky další zlatý kov!