Listopad 2014

CZECH BADMINTON TALENT 2014 - Český Krumlov - výsledky

24. listopadu 2014 v 13:43 | Petra |  Výsledky

CZECH BADMINTON TALENT 2014 - Český Krumlov

Zatím co se naše "patnáctky" trápily na domácím turnaji, jejich mladší spoluhráčky Veronika Nováková a Tereza Korčmarošová vyrazily na celý víkend do dalekého Českého Krumlova, kde se konal 9. ročník celostátního turnaje CZECH BADMINTON TALENT 2014.
V sobotu se hrál turnaj družstev, ve kterém holky startovaly za družstvo Výběr západočeské oblasti, společně s Bárou Šenfeldovou (TJ Sokol Doubravka), Matějem Šilhanem (Jiskra Nejdek), Šimonem Bejvlem (Zbrklý úder Klatovy) a Janem Pelcem (TJ Sokol Doubravka).
Konečné umístění "našeho" družstva se zastavilo na osmém, tedy předposledním, místě.
V neděli byl na programu turnaj jednotlivců. Z naší dvojice byla úspěšnější Veronika, která si vybojovala jednu výhru, tři remízy a jednu prohru, v konečném součtu jí to vyneslo na výborné 5. místo z 25 startujících.
Terezka vybojovala na turnaji pouze jednu výhru a inkasovala 4 porážky. Tento výkon stačil na 22. místo.
Podle slov doprovázejících rodičů to byl moc hezký turnaj se skvělou organizací, který si děti navzdory výsledkům hlavně užily, a o to, v tomto věku, jde především.

Pokud by se chtělo někomu ze zúčastněných dětí nebo rodičů dodat krátký (nebo i dlouhý) komentář k turnaji, budeme moc rádi Usmívající se!!

2. kvalifikační GPC U15 Karlovy Vary 22.11.2014 - výsledky

24. listopadu 2014 v 13:15 | Petra |  Výsledky

Domácí turnaj GPC U15 byl pro naše hráče propadák

V sobotu 22.11.2014 pořádal náš oddíl 2. kvalifikační turnaj GPC U15. Do Karlových Varů se sjelo 24 chlapců a 19 dívek z Karlovarského a Plzeňského kraje. Ve hře byl postup na celostátní turnaj GPA, který se uskuteční 6.-7.12. v Hradci Králové.
Barvy domácího oddílu hájili Romana Vatashchuk, Anna Kynclová, Filip Josefik, Láďa Lešták, Kuba Mahr a Ondra Bílý.
Pouze Romana dokázala na turnaji zabodovat, i když její výkon byl také poznamenán častou absencí na tréninku. Ve dvouhře došla Romana až do finále, kde ale nestačila na plzeňskou Hlušičkou (TJ Bílá Hora). V mixu, který tentokrát hrála se Šimonem Mrázem (TJ Sokol Doubravka) došli do semifinále, kde je zastavila dvojce Šilhan - Horová. Ve čtyřhře měla Romana přímý postup na GPA, takže ji nehrála.
U ostatních hráčů se projevila velká tréninková neukázněnost, se kterou bohužel bojujeme už od začátku letošní sezony. Nikdo nedokázal postoupit přes své soupeře z prvních kol. Jediný světlý bod měli Filip s Láďou v prvním kole čtyřhry, kdy se dokázali po prvním prohraném setu vzchopit a dotáhnout zápas s dvojicí Pohanka - Rendl do vítězného konce. Tím bylo ale jejich vítězné tažení u konce.
Všichni naši hráči by si měli uvědomit, že pokud nezlepší přístup k tréninku, nezačnou trochu makat, poctivě trénovat údery a pohyb po kurtu, velmi brzy jim ujede vlak, který pak budou jen těžce dohánět!
Romaně děkuji za příkladnou reprezentaci oddílu a ostatním přeji, aby si co nejdříve uvědomili, že pokud chtějí (nejenom) ve sportu něčeho dosáhnout, musí pro to něco udělat!

Ti nejlepší - vyhlášení výsledků

Prodloužení hráčské licence na rok 2015

19. listopadu 2014 v 14:06 | Petra |  Různé

Oddíl bude opět zajišťovat hromadné prodloužení hráčské licence na rok 2015.
Kdo chce této akce využít, ať přinese do konce listopadu 2014 poplatek za prodloužení 100,-.
Ostatní hráči si pak musí prodloužení licencí řešit individuálně.
Rovněž noví hráči, kteří se budou příští rok chtít účastnit turnajů GP, ať přinesou poplatek 100,-. Oddíl zažádá o vydání hráčské licence (týká se určitě Viktorky Hoffmanové a Ondry Manna), ostatní dle zájmu.

ODDÍLOVÉ OBLEČENÍ

19. listopadu 2014 v 13:30 | Petra |  Různé

Pro nové a v případě zájmu i pro "staré" hráče budeme přiobjednávat oddílové oblečení.

triko - 500,- Kč - platba 50 % oddíl + 50% rodiče
bunda - 850,- Kč - platba 50% oddíl + 50% rodiče
tepláky - 750,- Kč - platba 50% oddíl + 50% rodiče

Pokud budete mít o něco zájem, dejte vědět na tréninku nejpozději do konce listopadu.
Na trika se bude nechávat potisk jméno + logo oddílu, na bundu logo oddílu.

2. kvalifikační GPC U13 - 15.11.2014 - Dobřany - výsledky

19. listopadu 2014 v 9:34 | Petra |  Výsledky

V sobotu 15.11. vyjelo sedm našich hráčů a hráček na 2. kvalifikační turnaj kategorie U13, který se konal v Dobřanech.
Barvy oddílu reprezentovali - Veronika Nováková, Tereza Korčmarošová, Láďa Lešták, Ondra Uhlík, Ondra Bílý, Michal Štaffl a Honzík Štaffl.
Bojovalo se o postup na GPA a naši hráči bohužel tentokrát do finálových bojů nezasáhli. I přesto jsme získali několik cenných skalpů soupeře a domů přivezli 3 bronzové medaile z párových disciplín. Veronika s Terezkou získaly bronz ve čtyřhře, stejně jako Láďa s ašským Honzou Kozákem, třetí bronz získali v mixu Láďa s Veronikou.

10. listopadu 2014 v 13:34 | Petra |  Články z novin
Vyšlo v sobotním (8.11.) Karlovarském deníku.

Oblastní přebor U11 - Plzeň - 1.11.2014 - výsledky

5. listopadu 2014 v 10:27 | Petra |  Výsledky

Z Plzně se vrací zlatá Veronika a stříbrná Terezka

První listopadovou sobotu se konal v Plzni oblastní přebor pro kategorii U11, který byl zároveň kvalifikačním turnajem na celostátní turnaj badmintonových nadějí, který se koná 22.-23.11. v Českém Krumlově.
Náš oddíl reprezentovali Veronika Nováková, Tereza Korčmarošová a Ondra Uhlík.

Naše trio - Terezka, Ondra, Verča

Hrálo se nejprve ve skupině, ze které se dle umístění postupovalo do pavouka.
Verča i Terka svoje skupiny vyhrály a stejně tak si poradily i se soupeřkami v semifinále. Konalo se tedy karlovarské finále, ve kterém byla úspěšnější Veronika.
Konečným umístění si Veronika - 1. místo i Terezka - 2. místo vybojovaly účast na již zmiňovaném turnaji nadějí v Českém Krumlově.

Verča a Terka v akci

Ondra obsadil konečné 5. místo.

Ondra

Zlatá Verča a stříbrná Terka

Všem děkujeme za skvělou reprezentaci oddílu a holkám držíme všechny palce na turnaji v Českém Krumlově!