PARTNEŘI ODDÍLU:
Náš oddíl na Facebooku

NAROZENINY V BŘEZNU SLAVÍ:
Dan Moura - 5.3.
Marek Baloun - 16.3.
Veronika Kundrátová - 19.3.
Standa Hoffman - 16.3.
Matěj Janouš - 27.3.
David Pohl - 25.3.
GRATULUJEME !!!
BADMINTON PRO VEŘEJNOST - nově v Karlových Varech
Badminton aréna - 6 kurtů
rezervační systém ZDE


V sobotu 6.4. pořádáme MATTONI CUP 2019 GPC U17 - všichni jste srdečně zváni!!!
PROPOZICE K TURNAJI Z D E

Leden 2015

Pololetní prázdníny - 30.1.2015

28. ledna 2015 v 12:47 | Petra |  Trénink + členské příspěvky

POLOLETNÍ PRÁZDNINY

V pátek 30.1. jsou pololetní prázdniny. Tělocvična je uzavřena a trénink tedy není !!!

Radbuza Cup - Dobřany - 24.1.2015 - výsledky

27. ledna 2015 v 13:41 | Petra |  Výsledky

Radbuza Cup - Dobřany - 24.1.2015 - výsledky

V sobotu 24.1. se konal v Dobřanech již tradiční otevřený turnaj v kategorii U13 - Radbuza Cup. Náš ooddíl zde zastupovali Veronika Nováková a Ondra Bílý.
Verča se ve dvouhře dostala mezi nejlepších osm hráček, kde nestačila na svoji soupeřku, pozdější finalistku, Adélu Chadimovou z Brna Jehnic. Ve čtyřhře, kterou v letošní sezoně hrála poprvé s nejdeckou Natálkou Štěříkovou, nejprve v prvním kole holky porazily ašský pár Flachsová - Raithelová, v druhém kole měly však smůlu na los a vyfasovaly vítězky celého turnaje Staňková - Šilhavá. Rovněž v mixu měla Verča nejdeckého spoluhráče, a to Matěje Šilhana. V této disciplíně se jim však nepodařilo přejít přes soupeře z prvního kola.


Verča s partnerkou z debla Natálkou

Ondra ve dvouhře nestačil na svého soupeře z prvního kola, v zápase o pořadí si však poradil s ašským Lukášem Badem. V mixu se svojí partnerkou Martinou Ševčíkou (TJ Agrotec Hustopeče) nejprve vyřadili ze hry pár Zemanovič - Špačková, pak ve třech setech podlehli páru Kokoř - Šmídová. Podobný průběh měla i čtyřhra, ve které nejprve kluci přešli přes pár Bado - Hilf, v dalším kole byli ovšem vyřazeni párem Flachs - Mátl. Čtyřhru hrál Ondra s nejdeckým Matějem Šilhanem.

Ondra s Matějem

--dvouhračtyřhramix
Veronika5-85-89-16
Ondřej17-245-89-16Ašský košíček 17.1.2015 v novinách

23. ledna 2015 v 14:45 | Petra |  Články z novin
Vyšlo dnes (23.1.2015) v Karlovarském deníku.


Ašský košíček - 17.1.2015 - výsledky

19. ledna 2015 v 13:46 | Petra |  Výsledky

Ašský košíček - 17.1.2015 - výsledky

V sobotu 17. ledna se konal v Aši již čtvrtý ročník Ašského košíčku, turnaj dětí pro kategorie UStart, U13, U15 a U17. Do Aše se sjelo cca 70 hráčů a hráček z oddílů BK Baník Most, TJ Astra ZM Praha, TJ Sokol Doubravka, TJ Bílá Hora, BKV Plzeň, USK Plzeň, TJ Jiskra Witte Nejdek, VK Aš a Slovan Karlovy Vary.
Barvy našeho oddílu hájili Veronika Nováková, Viktorka Hoffmanová, Ondra Mann a Filip Josefik.

Viktorka, Verča, Ondra, Filip

Ve skupině začátečníků UStart se sešlo 17 dětí, hráli zde společně kluci a holky dohromady. Zlato z podzimního Ašského košíčku se v této kategorii pokusila obhájit Viktorka. A našlápnuto na obhajobu měla celkem dobře. Svoji základní skupinu s přehledem vyhrála a postoupila tak mezi nejlepších osm hráčů. Čtvrtfinále se jí však stalo osudným. Na svého soupeře Jakuba Kejře z domácího oddílu nestačila a s turnajem se tak musela rozloučit. Konečné umístění 5.-8. místo.


I když Viktorka pozici favoritky neobhájila, zlato v této kategorii putovalo nakonec stejně do Karlových Varů, a to díky Ondrovi. Ondra svoji základní skupinu také vyhrál a postupně si poradil i se soupeři z pavouka. Jediné zaškobrtnutí měl v semifinále, ve kterém svého soupeře udolal až ve třetím setu. Na tři sety se hrálo rovněž finále, ve kterém Ondra zvítězil nad nejdeckým Michalem Bršťákem.

Zlatý Ondra

Velmi silnou konkurenci měla Veronika v kategorii U13. Do Aše jí přijelo celkem 11 soupeřek a Verča si vedla dost dobře. Základní skupinu opouštěla z druhého místa, když nestačila pouze na pozdější finalistku Natálku Štěříkovou z Nejdku. Ve čtvrtfinále si Verča celkem snadno poradila s plzeňskou Denisou Duškovou a zastavila ji až v semifinále vítězka celého turnaje Martina Šmídová z BKV Plzeň. V boji o třetí místo bohužel Verča nestačila na domácí Jitku Suchou.


Filip startoval v kategorii U15, ve které se sešlo 6 hráčů, a tak se hrálo systémem každý s každým. I když Filip bojoval a historicky poprvé se mu podařilo vzít jeden set ašskému Štěpánovi Tichému, jeho výkon stačil tentokrát pouze na 5. místo.

Všechny děti chválím za předvedenou bojovnost a zodpovědný přístup ke hře!
Rodičům děkuji za trpělivost, protože tato sobota byla opravdu dlouhá, ale myslím, že stála za to!

OP družstev žáků U13 - 2. Memoriál Aleny Wankové - 10.1.2015

16. ledna 2015 v 14:09 | Petra |  Články z novin
Vyšlo včera (15.1.2015) v Karlovarském deníku.


Oblastní přebor družtev žáků U13 - 2. ročník Memoriálu Aleny Wankové

12. ledna 2015 v 14:30 | Petra |  Výsledky

Oblastní přebor družtev žáků U13 - 2. ročník Memoriálu Aleny Wankové

V sobotu 10.1.2015 se v Plzni odehrál oblastní přebor družstev žáků do třinácti let, a to pod názvem Memoriál Aleny Wankové. Na 25. ZŠ se sjely družstva Doubravka A, B, USK Plzeň, Jiskra Nejdek, Aš a Slovan Karlovy Vary.
Náš tým - malí, ale šikovní

Karlovarské družstvo reprezentovali Veronika Nováková, Tereza Korčmarošová, Láďa Lešták, Ondra Uhlík a Honzík Štaffl. Družstvo jsme měli velice "mladé" , čtyři hráči z týmu patří věkově ještě do kategorie U11.

Zleva - Honzík, Ondra, Láďa, Verča a Terka

V úvodní skupině jsme nejprve porazili Doubravku B 4:1, pak jsme ovšem prohráli s družstvem z Aše vysoko 5:0. Ve skupině jsme obsadili druhé, tedy postupové místo a následoval semifinálový souboj s družstvem Jiskra Nejdek, který jsme prohráli 3:1 (závěrečný mix se již nehrál).
Se stejným výsledkem skončil i boj o 3. místo, takže jsme se museli spokojit s konečným 4. místem.
I když jsme si domů vezli pouze "brambory", musím děti pochválit za bojovnost a týmovou práci. Do jednotlivých zápasů daly vše, navzájem se podporovaly a všichni se snažily pro své družstvo vybojovat potřebné body.

Vyhlášení

Nejlepší čtyři družstva

4. místo není vzhledem k věkovému průměru (9,8 let) našeho týmu vůbec žádná ostuda a protože celkové umístění družstva má vzestupnou tendenci (loni jsme obsadili 5.-8. místo), už teď se těším na další ročník a pevně věřím, že to dotáhneme na pozici medailovou Usmívající se.

Všem dětem děkuji za příkladnou reprezentaci oddílu a Láďovi, který skončil v neděli na chirurgii s odraženou patou z posledního zápasu, přeji brzké uzdravení !!!!


Radonice - Novoroční kolo - 4.1.2015 - výsledky

5. ledna 2015 v 14:44 | Petra |  Výsledky

Novoroční turnaj v Radonicích

Do Radonic na Novoroční kolo celoročního turnaje RSL Junior Cup se v neděli 4.1. vydala Terezka Korčmarošová, Filip Josefik a Ondra Mann.


Počasí nám moc nepřálo, ráno bylo sněhu na silnicích víc, než by si člověk přál. Čím víc jsme se blížili k Praze, tím méně sněhu bylo, a tak jsme se nakonec do Radonic úspěšně doklouzali.
Do Radonic se sjelo opět cca 140 hráčů a hráček z celé ČR, hrálo se již tradičně na 6 kol.
Výkon našich hráčů byl poznamenán čtrnáctidenní tréninkovou pauzou, bramborovým salátem a pěkně propečenými řízky Usmívající se. Nakonec se ale rozehráli, pochopili, že už nejsou doma na gauči a že ten míček k nim prostě nedoletí. V celkovém součtu jsme zaznamenali i nějaké ty výhry.
Filip s Terezkou na tom byli tentokrát úplně stejně - 2 x získali skalp soupeře, 3 x se museli soupeři poklonit oni a 1 x vybojovali remízu.
Ondra na svém prvním velkém turnaji získával hlavně cenné závodní zkušenosti. Nakonec vybojoval 2 výhry a 4 prohry.


Další kolo radonického turnaje pro děti se koná 1.2.2015 (neděle), tentokrát pod názvem Pololetní. Pokud by jste se chtěl někdo turnaje zúčastnit, prosím o nahlášení v co nejkratším termínu, o turnaj je velký zájem a kapacita je omezená!

Benátky nad Jizerou - U9, U11 - 3.1.2015 - výsledky

5. ledna 2015 v 14:03 | Petra |  Výsledky

Veronika zahájila rok 2015 v Benátkách

Veronika Nováková se zúčastnila v sobotu 3.1. turnaje pro kategorie U9 a U11, který se konal v Benátkách nad Jizerou.
Verča obsadila ve velké konkureci 17 hráček krásné, i když nejméně populární 4. místo.
GRATULUJEME!