29. dubna 2015 v 9:27 | Petra |  Turnaje - propozice
Seznam přihlášených hráčů si můžete prohlédnou ZDE

Facebookový profil "Západočeský badminton"

28. dubna 2015 v 12:36 | Petra |  Různé

Z iniciativy ašského a nejdeckého badmintonu byl vytvořen facebookový profil západočeského badmintonu. Kdokoliv může přidávat fotografie, příspěvky, propozice na turnaje, výsledky..., zkrátka cokoliv, co souvisí s životem badmintonistů západočeského kraje.
Hlavním cílem je stmelit oddíly Karlovarska a Plzeňska, zviditelnit západočeský badminton, ale především umožnit prezentovat výsledky, úspěchy, akce i vzkazy západočeských badmintonistů na jednom místě.
Facebookový profil "Západočeský badminton" najdete na této adrese: https://www.facebook.com/zpcbadminton. Pokud kliknete na tlačítko "To se mi líbí", bude vás systém upozorňovat vždy, když se na stránce obdjeví nějaká aktivita.

MČR U15 - Pardubice - 25.-26.4.2015 - výsledky

28. dubna 2015 v 12:31 | Petra |  Výsledky

Romana na MČR U15

O víkednu 25.-26.4. se konalo v Pardubicích MČR v kategorii U15. Z našeho oddílu si přímý postup na oblastním přeboru vybojovala Romana Vatashchuk.
Nejlépe se jí dařilo ve čtyřhře, kterou hrála se Zuzanou Matouškovou z oddílu TJ Sokol Křemže a holky obsadily 5.-8. místo. Do druhéhu kola se Romana probojovala v mixu s nejdeckým Ondrou Šilhanem a obsadili tak konečné 9.-16. místo.
Nejméně se Romaně dařilo ve dvouhře, ve které prohrála hned v prvním kole a ani zápas o pořadí pro ni nedopadl lépe.
Romča tímto turnajem zakončila nejen sezonu 2014/2015, ale i svoje působení v kategorii U15. Příští sezonu ji čeká už kategorie U17 a rovněž studium na Gymnáziu.

Romaně držíme palce, ať se jí daří při studiu i ve sportu a doufáme, že i v následující sezone si udělá čas na hru s opeřeným míčkem Usmívající se !!

Romana s Ondrou

OP U15 - Dobřany - 11.4.2015 - noviny

22. dubna 2015 v 15:05 | Petra |  Články z novin
Vyšlo v pátek 17.4. v Karlovarském deníku.

OP U13 Karlovy Vary v novinách - 28.3.2015

22. dubna 2015 v 15:03 | Petra |  Články z novin
Vyšlo v sobotu 4.4. v Karlovarském deníku.

Kvalifikace Karlovarského kraje na 7.LODM

20. dubna 2015 v 14:42 | Petra |  Výsledky

V Nejdku se v neděli 19.4. konala kvalifikace Karlovarského kraje na 7. LODM, které se uskuteční v červnu v Plzni . Za náš oddíl jeli zkusit štěstí Filip Josefik, Láďa Lešták, Terezka korčmarošová a Viktorka Hoffmanová.
Bohužel kvalifikovat se na hry se žádnému z našich hráčů nepodařilo, nicméně turnaj si užili a určitě si fajn zahráli.
Škoda, že nikdo ze starších dívek oddílu neměl chuť se kvalifikace zúčastnit! Čest našeho oddílu tak musely hájit dívky, které patří ještě do kategorie U11, ačkoliv LO je určena pro děti patřící do ketegorie U15!

20. dubna 2015 v 14:18 | Petra |  Výsledky

V sobotu 18.4. se konal v Praze již 4. ročník Radotín Junior Cup. Barvy našeho oddílu reprezentovala pouze jedna hráčka Veronika Nováková.
Moc informací k turnaji se ke mně nedostalo, ale to podstatné ano. Verča nenašla v celorepublikové konkurenci ve své kategorii U10 přemožitelku a turnaj vyhrála!!!!
Velká gratulace !!!!

10. M.E.K. Cup U11-15 - 18.4.2015 - výsledky

20. dubna 2015 v 14:06 | Petra |  Výsledky

Stejně jako v loňském roce i letos se vydalo k našim německým badmintonovým sousedům 10 hráčů a hráček - Majda Uhlíková, Zdeněk Baroš, Ondra Uhlík, Eliška Mahrová, Ondra Mann, Ondra Bílý, Martin Vodenka, Kuba Mahr, Filip Josefik a Gabča Vylitová.

V kategorii nejmenších U9 startovali Majda se Zdendou.

V kategorii U11A jsme měli také dva zástupce, a to Elišku a Ondru U.

V kategorii U13B startovali Ondra B., Ondra M. a Martin.

V kategorii nejstarších U15B jsme měli také 3 zástupce - Gabču, Filipa a Kubu.

V sobotu jsme získali celkem 5 medailí - 1 x zlato, 1 x stříbro a 3 x bronz.

Zdenda získal svoji první medaili na svém úplně prvním turnaji - bronz.

Pro Ondru po delší době konečně opět medailové umístění - bronz

Martin - také poprvé na stupni vítězů - bronz

Stříbrná Gabča

Zlatý Filip

Medailisté

A pozdní odpoledne jsme si užili kde jinde, než v místním Aquparku!

Soustředění RSC 04/2015

13. dubna 2015 v 13:45 | Petra |  Různé

Soustředění si děti užily

V neděli 12.4. se konalo v hale TJ Ostrov soustředění RSC pro děti 2003 a mladší z Karlovarska. Trénink vedl Jan Segeč a Tomáš Knopp z Plzně. Za náš oddíl se soustředění zúčastnili Veronika Nováková, Terka Korčmarošová, Viktorka Hoffmanová, Láďa Lešták, Honzík Štaffl a Ondra Uhlík.

karlovarská šestka při rozcvičení

a hrálo se .....

a posilovalo se .....

a zase se posilovalo ......

a běhalo se .....

a skákalo se ......

......a bylo po všem, unavení, ale spokojení!

tak zase příště ......

OP U15 - Dobřany 11.4.2015 - výsledky

13. dubna 2015 v 10:58 | Petra |  Výsledky

Z Dobřan se vracíme 3x zlatí a 1x bronzoví

V sobotu 11.4. vyvrcholila sezona 2014/2015 i pro kategorii U15, a to v Dobřanech, kde se konal Oblastní přebor U15.
Za náš oddíl se zúčastnili pouze dva hráči Romana Vatashchuk a Filip Josefik. I na tak málo početnou výpravu jsme však získali 4 cenné kovy!

Začnu Romanou, která měla v sobotu obrovský úspěch a vybojovala si zlato ve všech disciplínách! Nejprve v mixu s nejdeckým Ondrou Šilhanem porazili ve finále Štěpána Tichého (VK Aš) s Evou Horovou (Bíla Hora Plzeň). Ve dvouhře v dramatickém souboji o první místo nakonec udolala Nicolu Hlušičkovou (Bílá Hora Plzeň) 19, -10, 16 a třetí zlato přidala v deblu, který hrála s Evou Horovou a ve finále, které se hrálo opět na tři sety, holky porazily pár Hlušičková - Zemková (Sokol Doubravka) 19, -16, 15.
Romana se tak stala oblastní přebornicí a vybojovala si postup na Mistrovství ČR, které se koná 25.-26.4. v Pardubicích !!!! Gratulujeme a budeme držet palce !!!!

S Ondrou Š.

Kurt si Romča před zápas vždy pečlivě zametla, a to i soupeřkám !

No a pak všechny porazila .....Usmívající se

Ani Filip si nevedl úplně špatně a sklízel svoje první úspěchy v kategorii U15. V mixu, který hrál s Eliškou Zemkovou, prošli do druhého kola, kde však narazili na pozdější vítěze Šilhan - Vatashchuk, takže konečné 5-8 místo. Ve dvouhře nakonec v prvním kole otočil zápas proti nejdeckému Pepovi Kozákovi (-11,14,17), ve druhém kole ho ale svedl los k Ondrovi Šilhanovi, na kterého Filip už nestačil (9-16 místo). Debla si zahrál s Vaškem Soukupem z BKV Plzeň a kluci vybojovali krásné 3. místo, když ve čtvrtfinále porazili nejdecký pár Matěj Šilhan - Pepa Kozák a v semifinále pak nestačili na pár Tomáš Borkovec - Šimon Mráz (Sokol Doubravka).
Filip s Eliškou
KRÁSNÁ PRÁCE ......

Romana Vatashchuk se stala mistrem ČR !

10. dubna 2015 v 13:43 | Petra |  Výsledky

V letošní sezoně byla naše hráčka Romana Vatashchuk "zapůjčena" na hostování do družstva žáků U15 BK 1973 DELTACAR Benátky n/J.
S družstvem absolvovala celou sezonu, která vyvrcholila ve dnech 4.-5.4.2015 v Hustopečích, kde se konalo Mistrovství ČR družstev žáků za účasti osmi nejlepších týmů ČR.
Benátecké družstvo nejprve ve skupině A porazilo TJ Orlovou Lutyni 4:3, poté vysoko 7:0 Slavoj Podivín a podlehlo 3:4 Pardubicím.
V nedělním semifinále Benátky porazily 4:2 TJ Baník Most a triumfální cestu k zisku titulu zakončily Benátky dramatickým vítězstvím 4:3 proti Pardubicím.
Benátecké družstvo žáků se tak stalo mistrem ČR v badmintonu a s ním i naše hráčka Romana Vatashchuk !!!

Romaně i celému družstvu do Benátek posíláme velkou gratulaci a Romče děkujeme za skvělou reprezentaci oddílu!!!