PARTNEŘI ODDÍLU:Náš oddíl na Facebooku

NAROZENINY V PROSINCI SLAVÍ:
Romana Vatashchuk - 1.12.
Polinka Varfolomeeva - 16.12.
Martin Vodenka - 17.12.
Terka Korčmarošová - 28.12.
GRATULUJEME !!!
BADMINTON PRO VEŘEJNOST - nově v Karlových Varech
Badminton aréna - 6 kurtů
rezervační systém ZDEKvěten 2016

2. GPA U13 - Podolí u Brna - výsledky

30. května 2016 v 14:47 | Petra |  Výsledky

2. GPA U13 - Podolí u Brna 28.-29.5.2016 - výsledky

V pátek 27. 5. jsme vyrazili na východ změřit síly s nejlepšími třináctkami v republice. Jak se ukázalo, síly "republiky" jsou značné. Z pěkné podolské haly, které, bohužel, zapomněli pořídit otevíratelná okna, a tak zde vládlo 35 dusných stupňů celsia (a to i ve stínu), jsme vítězství neodvezli. V mixu Viktorka nepřešla s nejdeckým M. Bršťákem přes první kolo, s K. Pokornou (Benátky n. Jizerou) v deblu nedokázaly čelit sehrané dvojce z pražského Proseka.
Nejblíže k úspěchu tak byla Víťa v úvodním kole singlů, když teprve po boji podlehla liberecké Kláře Malcové v prvním setu 21:23, ve druhém setu pak už odpadla fyzicky (9:21). V zápase o pořadí na Víťu vyšla opět Klára, tentokrát Neubauerová z ČB (mimochodem, jen o jednu příčku na žebříčku níže, než Klára číslo jedna Zamračený). A jelikož už Viktorka tak trochu pletla nohama (viz foto Usmívající se), z vítězství jsme se neradovali (15:21, 11:21).
Ale to neva. Výlet jsme si užili, zkušenost opět nějakou pobrali, ve zdraví se vrátili. Příště to třeba vyjde i badmintonově o něco lépe.

Vše důležité z turnaje nám sepsal vedoucí realizačního týmu Standa Hoffman.Viktorce děkuji za příkladnou reprezentaci oddílu !!!

Velký badmintonový turnaj - Jeremi Praha - 29.5.2016 výsledky

30. května 2016 v 14:40 | Petra |  Výsledky

Velký badmintonový turnaj - Jeremi Praha - 29.5.2016 výsledky

Ondra Mann, jako jediný zástupce našeho oddílu, se zúčastnil Velkého badmintonového turnaje v nové hale Jeremi v Praze Stodůlkách. Velká hala s 15 kurty přivítala cca 90 hráčů a hráček z celé ČR. Hrálo se švýcarským systémem na 6 kol a Ondra si z Prahy přivezl 4 vítězství a 2 prohry.
Celkové umístění Ondry doplním po zveřejnění výsledků pořadatelem.

Nová hala Jeremi s 15 badmintonovými kurty

Ondra

Zahájení turnaje

2. celostátní turnaj GPA U13 - Podolí u Brna - 28.-29.5.2016

26. května 2016 v 13:11 | Petra |  Různé

2. celostátní turnaj GPA U13 - Podolí u Brna - 28.-29.5.2016

Startuje rovněž naše hráčka Viktorka Hoffmanová, která, jako jediná ze čtyř nominovaných hráčů, chytila za pačesy příležitost, zahrát si s těmi nejlepšími v republice a svoji výkonnost posunout zase o kousek dál!

Držme jí palce!
Víťo, přejeme přesnou ruku, rychlé nohy, aspoň trochu štěstíčka při losu a pevné nervy !!!
Hlavně si to užij !!!
Výsledky z turnaje můžete sledovat ZDE.


2. kvalifikační GPC U13 - Karlovy Vary - článek v novinách

25. května 2016 v 14:06 | Petra |  Články z novin
Vyšlo v sobotním Karlovarském deníku.


25.6.2016 – CYKLOVÝLET na závěr sezony 2015/2016

19. května 2016 v 13:06 | Petra |  Různé

25.6.2016 - CYKLOVÝLET na závěr sezony 2015/2016

V sobotu 25.6.2016 se bude konat tradiční cyklovýlet na ukončení sezony.
Letos nás čeká trasa dlouhá cca 35 km, která povede přes Starou Roli, Novou Roli, Děpoltovice, Velký Rybník (oběd), Sadov, Dalovice a zpět do KV.
Opět Vás prosíme o nahlášení účasti na této akci nejpozději do pátku 17.6. !!!
Účast rodičů (popřípadě jiných příbuzných) vítáme, není však podmínkou !!!!

Podmínkou účasti je kolo v perfektním technickém stavu a přilba (děti) !!!

Loňský ročník byl ve znamení malé účasti a velkého horka. Doufejme, že letos to bude s účastí minimálně o 200 % lepší Usmívající se

17.6.2016 – TURNAJ DÍTĚ + RODIČ

19. května 2016 v 13:02 | Petra |  Různé

17.6.2016 - TURNAJ DÍTĚ + RODIČ

V pátek 17.6.2016 se v době tréninku (16:00 hod. - 19:00 hod.) uskuteční již tradiční a velmi oblíbený oddílový přebor dítě + rodič.
Dítě startuje ve čtyřhře s rodičem, prarodičem, strýcem či tetičkou (ve výběru se meze nekladou).
Pro zajištění organizačních záležitostí (rozdělení do skupin, nákup odměn, atd.) prosíme o nahlášení účasti na tomto turnaji nejpozději do pátku 10.6. 2016!!!
Vzpomínka na loňský ročník oddílových přeborů

2. kvalifikační GPC U13 - Karlovy Vary - 14.5.2016 - výsledky

16. května 2016 v 11:32 | Petra |  Výsledky

Domácí "céčko" zvládly naše "třináctky" na jedničku s hvězdičkou !

V sobotu 14.5. jsme pořádali 2. kvalifikační turnaj GPC U13, na kterém se bojovalo o postup na celostátní turnaj GPA. Do Karlových Varů se sjelo celkem 13 chlapců a 20 dívek z Karlovarského a Plzeňského kraje.

A můžeme začít .....

Naši hráči pojali turnaj zodpovědně, využili domácího prostředí a vybojovali celkem 7 cenných kovů!
Barvy Slovanu hájili Terka Korčmarošová, Viktorka Hoffmanová, Ondra Uhlík, Honza Štaffl, Zdenda Baroš, Majda Uhlíková a Lucka Štafflová.

Borci z Karlových Varů

Ve smíšené čtyřhře byla laťka nastavená pěkně vysoko a naše dva páry měly za úkol obhájit finálový souboj z 1. GPC. A povedlo se! Turnajové jedničky Terka s Ondrou předvedli, že v současné době nemají v této disciplíně na západu Čech konkurenci a turnaj opět vyhráli! I když na paty jim velmi těsně šlape naše druhá dvojce Viktorka s Honzou, která nejprve v napínavém semifinále přehrála ve třech setech nasazené dvojky Kozák - Flachsová (Aš) a pak ve finále své oddílové kamarády pořádně potrápila opět ve třech setech 19, -19, 12.
První odehraná disciplína a zlato a stříbro zůstává doma, jen tak dál!

Vyhlášení smíšené čtyřhry

Ve dvouhře Ondra neobhájil pozici turnajové jedničky, když v semifinále podlehl Kováčovi z Aše (-17,22,-16). A protože podobný osud potkal i Honzu v druhé půlce pavouka (v semifinále podlehl nejdeckému Michalu Bršťákovi), čekal nás další domácí souboj, tentokrát o třetí místo, které nakonec vybojoval Honza (8,-16,11).

Vyhlášení dvouhry chlapců
Abych pravdu řekla, čekala jsem, že podobný průběh nás čeká i v dívčí dvouhře. Ale přepočítala jsem se, a to je dobře! Viktorka svůj semifinálový zápas s Bárou Šenfeldovou (Doubravka Plzeň) zvládla bravurně a Báru přehrála 21:12, 21:16! Bohužel ji ve finále nečekala Terezka, ale Markéta Flachsová z Aše, která Terku v druhém semifinále porazila 21:13, 21:12. Ve finále sice byla o kousek lepší ašská naděje, ale Viktorka předvedla skvělý výkon a hlavně v druhém setu už moc nechybělo….., tak třeba příště Usmívající se (21:12, 21:18). Terezku čekal zápas o 3. místo s Bárou Šenfeldovou. Bohužel jí porážku z 1. GPC neoplatila a prohrála 15:21, 18:21.

Naše nejúspěšnější singlová hráčka na turnaji - Víťa

Dohrané vítězné semifinále

Vyhlášení dvouhry dívek

V deblech jsme si opět věřili na příčku nejvyšší a oprávněně. Turnajové jedničky Terka s Viktorkou bez problémů došly až do finále, kde si poměrně snadno poradily s párem Flachsová - Raithelová z Aše. Holky hrají se stále větší jistotou, jsou sehrané a na kurtu se vzájemně doplňují. Už to i vypadá jako čtyřhra...Usmívající se. Moc gratuluji!

Turnajové deblové jedničky Terka s Viktorkou nezaváhaly a svoji pozici obhájily

Vyhlášení - čtyřhra dívky

No a kluci? Ondra s Honzou nakonec zlato také vybojovali, jejich cesta do finále ovšem nabyla tak jednoznačná a v takové pohodě, jak u holek. Po předvedeném výkonu v semifinále nad párem Kočárník - Zemanovič (14, -20,11) bych řekla, že si ten postup do finále snad ani nezasloužili....Usmívající se. Kluci se ale dali dohromady, zmobilizovali všechny své síly, které jim ještě zbyly a v napínavém finále přehráli favorizovaný nejdecký pár Šilhan - Bršťák (-14,19,15). Dobrá práce!

Vyhlášení - čtyřhra chlapci

Jsem moc ráda, že jsme navázali na skvělé výsledky z 1. GPC a vybojovali si tak postup na 2. GPA, které se koná již za 14 dní v Podolí u Brna (28.-29.5.). Účast na celostátním turnaji si svým výkonem zajistili: Viktorka ve dvouhře, Viktorka s Terkou ve čtyřhře, Ondra s Honzou ve čtyřhře a Terka s Ondrou v mixu.

Naši medailisté

No a co naši benjamínci? Ti sbírali hlavně zkušenosti a viděli, že když se budou poctivě věnovat tréninku, tak ty úspěchy přijdou !!!!!
Nesmím zapomenou ani na rodiče, kteří fandili a pomohli s oraginazací turnaje, děkuji! Velké poděkování patří Gabče Vylitové, která na turnaji vydržela celý den a pomáhala a pomáhala.

Nastupující pořadatelská generace našeho oddílu - Gabča Vylitová

Všem dětem děkuji za příkladnou reprezentaci oddílu a pomoc při turnaji !!!!!

Ještě uklidit a hurá domů, dneska už toho bylo dost!

2. kvalifikační GPC U15 - Plzeň Bílá Hora - 8.5.2016 - výsledky

11. května 2016 v 10:39 | Petra |  Výsledky

2. kvalifikační GPC U15 - Plzeň Bílá Hora - 8.5.2016 - výsledky

Pro změnu v neděli vyrazila šestice našich hráčů na 2. kvalifikační turnaj kategorie U15, který se hrál v Plzni a pořadatelem byla Bílá Hora. Bohužel horu zlata nám tento turnaj nepřinesl, ale nějaké drobné úspěchy jsme přeci jenom zaznamenali.
Tým tvořili regulerní "patnáctky" Ondra Mann, Ondra Bílý a Martin Vodenka, ke kterým se přidali na zkušenou "třináctky" Terka Korčmarošová, Víťa Hoffmanová a Ondra Uhlík.
Nejvíc se nám dařilo v mixu, kde do druhého kola prošli Víťa s Martinem a Terka s Ondrou U., kteří překvapivě porazili nejdecký pár Bršťák P. - Gruberová A.

Ondra s Terkou

Martin s Viktorkou

Ondra s Leonou Hrádkovou (TJ Sokol Doubravka)

Ve dvouhře se z výhry v základním kole mohla radovat pouze Viktorka, které celkem v pohodě smázla Leonu Hrádkovou z TJ Sokol Doubravka. Stopku jí pak vystavila pozdější finalistka Barbora Viktorová (TJ Sokol Doubravka), ale i s tou sehrála Viktorka dva vyrovnané sety.
Ve čtyřhře sítem prvního kola prošly pouze Terka s Viktorkou, v druhém kole je však zastavily pozdější vítězky Šmídová - Krupičková (BKV Plzeň).


MČR VETERÁNŮ 2016

9. května 2016 v 14:26 | Petra |  Výsledky

MČR VETERÁNŮ 2016

Do Dobřan se v sobotu 7.5. rozjel, tentokrát již z jihu Čech, i bývalý dlouholetý člen a trenér našeho oddílu Ivoš Černý, současný hráč SKB Český Krumlov. V barvách Českého Krumlova se mu dařilo a na mistrovství veteránů vybojoval hned dva cenné kovy.
V singlu (kategorie 45+) vybojoval stříbro, když až ve finále nestačil na svého soupeře Pavla Halsche z VSK VŠV Brno. Velmi vyrovnaný výsledek 22:24, 19:21 nasvědčuje tomu, že to byl zápas napínavý až do posledního míče.
V mixu (kategorie 40+) společně s Marcelou Exl vybojovali bronz, když ve třísetové bitvě (21:10, 22:24, 21:17) porazili plzeňský pár Jan Dušek - Barbara Bláhová.

Posíláme velkou gratulaci a moc pozdravů !!!!!

Fotografie vřevzata z webu SKB Český Krumlov

Nový partner oddílu

4. května 2016 v 9:16 | Petra |  Různé

Nový partner oddílu

Novým partnerem oddílu se stala společnost GPH, spol. s r.o.
Těšíme se na spolupráci a DĚKUJEME !!!25. Thun Cup - Nejdek - 30.4.2016 - výsledky

4. května 2016 v 9:10 | Petra |  Výsledky

25. Thun Cup - Nejdek - 30.4.2016 - výsledky

Jubilejního 25. ročníku Thun Cupu, který se odehrál na čarodějnickou sobotu v Nejdku, se zúčastnil i jeden hráč Slovanu Marek Baloun.
Marek bohužel v prvním kole nestačil na nasazeného Radka Pistulku z Plzně a ve čtyhře, kterou si zahrál s Pavlem Hauerem z Německa, na pár Port (TJ Proboštov) - Šula (TJ Ostrov).

Organizátoři připravili malý dárek pro každého - hrnek s logem turnaje

Radonice - 8. kolo Forza Cup - 1.5.2016 - výsledky

4. května 2016 v 8:58 | Petra |  Výsledky

Radonice - 8. kolo Forza Cup - 1.5.2016 - výsledky


1. máj oslavil Ondra Mann na turnaji v Radonicích, kde se konalo již předposlední kolo celoročního sledu turnajů Forza Cup.
Ondra toto kolo zakončil s bilancí 3 vítězství, 2 porážky, 1 remíza a umístil se na 10. místě.
V průběžném pořadí se posunul na skvělé 11. místo ze 75 startujících.
GRATULUJEME!

Spím nebo bdím ...., mírně rozcuchán, zřejmě ještě pozůstatky z oslav čarodějnic Usmívající se

P.S. Jen připomínám, že poslední kolo turnaje v Radonicích se koná v neděli 5.6., tak pokud by měl někdo zájem se zúčastnit, dejte mi vědět!