PARTNEŘI ODDÍLU:Náš oddíl na Facebooku

NAROZENINY V ČERVNU SLAVÍ:
Honza Pötzl - 2.6.
Zdanda Baroš - 8.6.
Nela Juránková - 20.6.
Kašpar Kučera - 22.6.
Jirka Jeřábek - 23.6.
Víťa Hoffmanová - 29.6.
Honza Štaffl - 27.6.

GRATULUJEME !!!!

Červenec 2016

Soustředění TCM pro hráče z karlovarského regionu

25. července 2016 v 13:18 | Petra |  Různé

Soustředění TCM pro hráče z karlovarského regionu

O uplynulém víkendu 22.7. až 24.7. se talentovaní mladí hráči z karlovarského regionu sešli v Aši, aby se zde, pod vedením hlavního trenéra TCM Jana Segeče, připravili na závěrečnou část letošní sezony.
Soustředění se zúčastnili hráči z Aše, Nejdku a Karlových Varů. Z našeho oddílu dostaly pozvánku na tuto super akci Terezka Korčmarošová a Viktorka Hoffmanová.

Šestnáctka hráčů pod dohledem trenérské dvojce Jana Segeče a Miloše Kamaryta

Nácvik podání

Obídek

Posloucháme .......

Viktorka jde nahazovat

A jedna velká hromada talentu na závěr ....Smějící se
Hodnocení sezony 2015/2016

1. července 2016 v 11:22 | Petra |  Různé

Hodnocení sezony 2015/2016

Tak nám to zase uteklo jako voda a další sezona je za námi. Jako každý rok jsem si pro vás připravila krátké zhodnocení toho, co jsme udělali, co jsme udělat nestihli, ale i toho, co jsme udělat měli, ale neudělali Mrkající.
V letošním hodnocení nenajdete konečné zhodnocení mládežnických kategorií, a to z důvodu nového uspořádání jejich sezony, která je nově od 1.1. a končí 31.12., to znamená, že máme za sebou teprve první polovinu. Na konečné hodnocení si tedy budeme muset počkat až do času vánočního.
Co se týče členské základny nezaznamenali jsme v uplynulé sezoně žádné větší změny. Co do počtu je nás stále zhruba stejně, i když účast na trénincích tomu, hlavně v závěru sezony, moc neodpovídala. V současné době máme 16 dospělých hráčů, 6 "kousků" mládeže ve věku 16 - 19 let a 32 dětí do 15 let.
Po několikaleté pauze se název našeho oddílu začal objevovat i ve výsledkových listinách dospělých, a to díky Marku Balounovi a Davidu Maškovi, kteří si obnovili licenci a zúčastnili se několika turnajů GP dospělých. Káťa Vataščuk, kterou jsme sice od září neviděli Usmívající se, hostovala v oddílu TJ Jiskra Nejdek a dopomohla tak tamnímu družstvu dospělých k 2. místu v soutěži B Západočeské oblati.
Bohužel náš trenérský tým pocítil hned na začátku sezony velké oslabení v podobě odchodu Ivoše Černého do Českého Krumlova (zdravíme a těšíme se na letní shledání Mrkající), nicméně se nám nakonec podařilo trenérsky obsadit všechny tréninkové hodiny. Velkým přínosem pro náš oddíl je pomoc nového trenéra Honzy Klimaje, který se věnuje hlavně přípravě závodní skupiny.
Nesmím ale také zapomenout na novou spolupráci s kondičním trenérem Standou Hoffmanem, který pro děti připravuje od jara pravidelné kondiční tréninky. Bohužel, je velká škoda, že mé nadšení nesdílí také děti, takže jejich účast je, až na pár skalních výjimek, spíše sporadická. Doufám, že se přístup zlepší a na podzim bude 100 % účast! Standovi moc děkuji za organizaci kondičních tréninků.
V uplynulé sezoně jsme se také přihlásili do soutěže družstev dospělých neregistrovaných hráčů, která se nakonec z důvodu neúčasti některých přihlášených nekonala (zatím, třeba se ještě dočkáme).
V sezoně 2015/2016 jsme uspořádali dva turnaje, a to GPC kvalifikační pro kategorii U13 a
3. Memoriál Pavla Luňáka pro kategorie U11, U13 a U15. Oba turnaje byly vydařené s kladnými ohlasy účastníků. Dále jsme uspořádali tradiční Vánoční oddílový turnaj, oddílové přebory dítě + rodič a cyklovýlet na závěr sezony. Všechny akce byly ve znamení hojné účasti a pohodové atmosféry, za což jsme velmi rádi!
Rovněž ekonomická stránka oddílu je v podstatě stabilní, a to i díky stálé přízni našich partnerů, za což jim patří velké poděkování.
Závěrem bych také ráda poděkovala nejen trenérům Kurtovi Stejskalovi, Jirkovi Jeřábkovi a Honzovi Klimajovi za jejich obětavou a trpělivou práci s naší mládeží, jejíž větší část se v současné době přesunula do věku pubertálního, v lepším případě předpubertálního, takže práce s nimi není vždy úplně jednoduchá Smějící se, ale také rodičům za jejich trpělivost a volný čas, který tráví s opeřeným míčkem.

Krásné léto !!!