PARTNEŘI ODDÍLU:Náš oddíl na Facebooku

NAROZENINY V PROSINCI SLAVÍ:
Romana Vatashchuk - 1.12.
Polinka Varfolomeeva - 16.12.
Martin Vodenka - 17.12.
Terka Korčmarošová - 28.12.
GRATULUJEME !!!
BADMINTON PRO VEŘEJNOST - nově v Karlových Varech
Badminton aréna - 6 kurtů
rezervační systém ZDEZáří 2016

Soustředění TCM Karlovarska 24.-25.9.2016

26. září 2016 v 9:55 | Petra |  Různé

Soustředění TCM Karlovarska 24.-25.9.2016


O víkendu se v Aši konalo druhé soustředění TCM Karlovarska. Šestnáctka vybraných hráčů a hráček pilovala své badmintonové dovednosti pod vedením hlavního trenéra TCM Jana Segeče.
Z našeho oddílu se soustředění zúčastnili Terezka Korčmarošová, Viktorka Hoffmanová a Honza Štaffl, který z důvodu náhlé nevolnosti odjel domů již v sobotu.
Další soustředění TCM Karlovarska je naplánováno na víkend 10.-11.12.2016.


Rakovník 2016 - aneb, kvíz nejenom pro rodiče

13. září 2016 v 12:53 | Petra |  Letní soustředění 2016

Rakovník 2016 - aneb, kvíz nejenom pro rodiče

Na našem turistickém výletě si pro Vás děti připravily malou hádanku.

Uhodnete, kde se nacházejí Vaše děti na fotografii?

Svoje typy posílejte do komentářů, popřípadě na náš fb.
Odpovídat mohou samozřejmě nejenom rodiče, ale všichni milovníci kvízů Usmívající se.
Těšíme se na odpovědi!!!


Rakovník 2016 - aneb, jak jsme se tam vlastně měli II. část

13. září 2016 v 12:35 | Petra |  Letní soustředění 2016

Rakovník 2016 - aneb, jak jsme se tam vlastně měli II. část

Aby jste si nemysleli, že jsme tam pouze dřeli v tělocvičně a běhali po tartanu, přinášíme Vám ještě krátké zpravodajství z našich dvou výletů.
Při tom prvním jsme se v úterý v podvečer vydali do centra města Rakovník, kde jsme se prošli po historickém náměstí, poseděli v parku a vyfotili se u Pražské brány.
No a čtvrtek, ten patřil turistice. Autobusem jsme dorazili do Týřovic, odkud jsme již pěšmo s Berounkou plynoucí po pravoboku pokračovali kolem majestátní Čertovy skály k útulnému Hostinci U rozvědčíka.


Po nutném občerstvení a posvačení řízečků jsme pak provedli zatěžkávací zkoušku převoznické pramice v přívozu u Proška a vystoupali nad druhý břeh Berounky do Branova.


Náhoda a pro mnohé neuvěřitelné štěstí, když nám v dalším úseku vypomohl svezením mikrobus velikosti krabičky od sirek a byli jsme rázem v Roztokách, co by kamenem dohodil a zbytek došel ke Křivoklátu. Ku kterému jsme tedy došli, pokochali se výhledem na lešení kolem opravované věže, dojedli poslední řízečky a vedeni směrovkou "Ku trati" našli i nádraží. Pak přijela i ta mašinka a návratu do Rakovníka již nic nebránilo. Sláva nazdar výletu!
CZECH SOKOL CUP - Plzeň - 9.-11.9.2016 - výsledky

13. září 2016 v 11:03 | Petra |  Výsledky

CZECH SOKOL CUP - Plzeň - 9.-11.9.2016 - výsledky

O víkendu se konal v Plzni již 15. ročník mezinárodního turnaje CZECH SOKOL CUP pro kategorie U15 a U17. Náš oddíl měl na tomto turnaji pouze jednoho zástupce, a to Ondru Manna, který startoval ve dvouhře v kategorii U15.
Ondra po jedné výhře a dvou porážkách nepostoupil ze své skupiny do zápasů KO.
I tak byla pro něho účast na tomto kvalitně obsazeném turnaji velkým přínosem a Ondrovi děkujeme za reprezentaci našich barev!Rakovník 2016 - aneb, jak jsme se tam vlastně měli......

12. září 2016 v 13:48 | Petra |  Letní soustředění 2016

Rakovník 2016 - aneb, jak jsme se tam vlastně měli......


Náš společný srpnový týden jsme strávili již tradičně ve sportovním areálu CAFEX v Rakovníku a opět jsme si to užili po všech stránkách Usmívající se.
Oproti loňsku, kdy nám skoro celý týden propršel, nám letos vyšlo počasí na jedničku. Naopak bylo až moc velké horko. Teplota v hale v odpoledních hodinách atakovala třicítku, takže jsme se smažili a smažili. A také využili místní bazének v areálu.Jako každý rok byly děti rozděleny do dvou skupin a střídaly se tréninky v hale, které byly zaměřeny hlavně na správnou techniku úderů a tréninky venku, kde se pod vedením kondičního trenéra Standy Hoffmana zvyšovala kondiční příprava.
Na čtyři dny nás také navštívil bývalý karlovarský trenér Ivoš Černý, jehož účast na soustředění byla pro děti určitě velkým přínosem!

Rady od trenéra Ivoše

Pilovala se technika, takže se nahazovalo.......

......a nahazovalo .......

A venku se běhalo .....


a skákalo do dálky ......

a skákalo do výšky .....

Všechny děti musím pochválit za skvělý přístup k tréninku. Všichni měly chuť makat, učit se novým věcem a zlepšovat se. Sešla se opět skvělá parta dětí, takže jsme udělali nejenom velký kus práce, ale užili jsme si i spoustu legrace a zážitků. Když už bylo potřeba "vypnout" vyrazili jsme na dětské hřiště a obzvláště ti nejstarší to ocenili....., taková jízda mašinkouUsmívající se.Největším hitem byl letos opět plážový volejbal, kterého jsme si loni, díky deštivému počasí, moc neužili.


Někdo hrál, někdo v písku pouze ralaxoval........

A co říci závěrem, měli jsme se bezvadně a už teď se všichni těšíme na Rakovník 2017 !!!!AŠ OPEN DRIVE - 3.9.2016 - výsledky

12. září 2016 v 11:58 | Petra |  Výsledky

AŠ OPEN DRIVE - 3.9.2016

Stále usměvaví "varáci" .....Mrkající

Naše "třináctky"

Hned první sobotu v září se konal v Aši netradičný, ale povedený turnaj párovek. Čtyřhry a mixy se hrály v kategorii U13, kde barvy Slovanu hájili Terezka Korčmarošová, Viktorka Hoffmanová, Honza Štaffl, Ondra Uhlík a Dan Moura de Andrade a v kategorii U17, kam zavítali naše věkem stále ještě "patnáctky" Ondra Mann a Martin Vodenka.
Nejlépe si vedly holky ve čtyřhře, kde jim až v semifinále vystavily stopku Nicola Königová a Karolína Fišerová z TJ Proboštov. V zápase o 3. místo pak holky přehrály domácí pár Markéta Flachsová a Natálie Raithelová.
Ondra U. s Honzou byli pravděpodobně myšlenkami ještě na prázdninách a i když nakonec uhráli pěkné 4. místo, jejich výkon nebyl zdaleka 100 % a kluci mají určitě na víc!
Medailové umístění jsme očekávali také v mixu a nejblíže tomu byli Ondra U. s Terezkou. Bohužel v zápase o 3. místo nakonec podlehli ašsko-kladenskému páru Markéta Flachsová a Jan Altera.

Vyhlášení - čtyřhra dívky kategorie U13

Medailistky Terka s Víťou

Martin s Ondrou M.

Spící Ondra U. s Honzou

Celkové umístění všech našich hráčů:
--deblmix
Terka3.4.
Víťa3.5.-8.
Ondra U.4.4.
Honza4.5.-8.
Dan7.-8.9.-12
Ondra M.6--
Martin6--