PARTNEŘI ODDÍLU:Náš oddíl na Facebooku

NAROZENINY V ŘÍJNU SLAVÍ:
Tomáš Reichelt - 15.10.
Gabča Vylitová - 15.10.
Nichal Vatashchuk - 19.10.
Nikol Doležalová - 20.10.
Milan Rosol - 31.10.
GRATULUJEME !!!
BADMINTON PRO VEŘEJNOST - nově v Karlových Varech
Badminton aréna - 6 kurtů
rezervační systém ZDEMČR U13 - Český Krumlov - 26.-27.11.2016

5. prosince 2016 v 13:41 | Petra |  Výsledky

MČR U13 - Český Krumlov - 26.-27.11.2016


Přijeli jsme, viděli jsme, nezvítězili jsme, ale 100% jsme si to užili......, takto jednoduše a snad i výstižně bych popsala naše víkednové působení v Českém Krumlově.
Postup na mistrovství České republiky v kategorii mladších žáků si na oblastním přeboru vybojovali Viktorka Hoffmanová, Terka Korčmarošová, Honza Štaffl a Ondra Uhlík. Ondra bohužel ve čtvrtek před odjezdem ulehl s horečkou, takže se své premiéry na MČR musel nakonec vzdát.

Podpořit nás přišel i bývalý karlovarský trenér Ivoš Černý

Naše cesta na daleký jih začala již v pátek, kdy jsme se nejprve autem přesunuli do Plzně, kde jsme nasedli na rychlík směr České Budějovice. Vlakem jsme na turnaj jeli poprvé a tento druh cestování se velmi osvědčil. Ve vlaku se může za jízdy jíst, pít, zpívat, ale hlavně mastit karty, takže nám cesta úžasně utekla. Pravda, cesta místním motorákem z Budějovic do Českého Krumlova už tak pohodová nebyla, půl cesty jsme stáli na jedné noze a to ještě nevím, jestli každý na té své Usmívající se. Nic méně jsme do Krumlova úspěšně dorazili v plánovaném čase a stihli si dát ještě i večeři.

Vítězem naší celovíkendové partie v "prší" se nakonec o jeden jediný bod stala Viktorka!
Příště dáme holky to "vole lehni"

Příjezd bychom tedy měli a teď naše působení v hale.
Po slavnostním zahájení a poslechu národní hymny jsme se mohli radovat z postupu našeho mixového páru Víti s Honzou do druhého kola (v prvním kole měli volný los Usmívající se). Radost byla ale jenom chvilková, než jsme zjistili, že jdou hned na nasazený pár č.1, no nic, třeba los v singlu bude přijatelnější.
A byl..... I když jsme se z vytouženého vítězství nakonec radovat nemohli, sehráli Honza s Viktorkou se svými soupeři vyrovnané zápasy a za předvedené výkony se rozhodně nemusí stydět. Víťa sebrala svým soupeřkám v každém zápase jeden set, ale ten kousíček štěstí tam prostě chyběl.
Odpoledne přišly na řadu debly a konečně se mohla začít rozcvičovat i Terezka. Holky dostaly v prvním kole pár Mrázková-Šolarová, který jim bohužel oplatil porážku z GPB. Honza nakonec nastoupil do čtyřhry s nejdeckým Matějem Šilhanem, ale ani oni neprošli sítem prvního kola.
Prohry v deblu definitivně ukončily naše působení v krásné krumlovské badmintonové hale, ale daly nám možnost vyrazit na právě začínající krumlovské vánoční trhy.


Nálada byla výborná, nám dospělým jí ještě trošku zlepšil výborný svařáček, holkám pak "maso v housce" (kdo tam byl, ví o čem mluvím a kdo ne, má prostě smůlu, protože to se napsat nedá Usmívající se) a Honza? Ten měl náladu po celé tři dny konstatní, ale asi dvakrát se i mírně usmál Mrkající.


Víkend jsme si (snad) všichni moc užili, byla to obrovská zkušenost nejenom pro hráče a já pevně doufám, že to nebyl náš poslední společný výjezd na MČR.

Viktorce, Terce i Honzovi děkuji za příkladnou reprezentaci oddílu !!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama