PARTNEŘI ODDÍLU:Náš oddíl na Facebooku

NAROZENINY V ŘÍJNU SLAVÍ:
Tomáš Reichelt - 15.10.
Gabča Vylitová - 15.10.
Nichal Vatashchuk - 19.10.
Nikol Doležalová - 20.10.
Milan Rosol - 31.10.
GRATULUJEME !!!
BADMINTON PRO VEŘEJNOST - nově v Karlových Varech
Badminton aréna - 6 kurtů
rezervační systém ZDE1. kvalifikační GPC U13 - Aš 22.1.2017 - výsledky

2. února 2017 v 8:58 | Petra |  Výsledky

1. kvalifikační GPC U13 - Aš 22.1.2017 - výsledky

Novou sezonu zahájili naši nejmladší v Aši na 1. kvalifikačním turnaji GPC U13, který se odehrál v neděli 22.1. Barvy našeho oddílu hájili Honza Štaffl, Lucinka Štafflová a Majda Uhlíková.
Do smíšené čtyřhry jsme nezasáhli, Honza měl přímý postup na GPA a holky prý až příště ....Smějící se.
Šli jsme tedy rovnou na dvouhry. Honza splnil svoji úlohu turnajové "dvojky" a obsadil krásné 2. místo! Ale cesta za stříbrem nebyla vůbec jednoduchá. V semifinále Honzu pořádně potrápil ašský Láďa Zemanovič, kluci sehráli velmi vyrovnaný zápas na 3 sety 18, -19, 10. Ve finále na Honzu čekal plzeňský Jan Pelcr a protože ještě ve čtvrtek ležel náš medailista s horečkou v posteli, odrazilo se to bohužel i na finálovém výkonu. Tak snad to zlato vyjde příště!
Majda ani Lucinka neprošly sítem prvního kola, Lucinka si spravila chuť aspoň zápasem o pořadí, ve kterém porazila nejdeckou Elišku Výrutovou.Ve čtyřhře si holky vyzkoušely, že by to přece jenom mohlo jít, ale musí pořádně zabrat. Z vítěztví se sice radovat nemohly, ale dokázaly svým ašským soupeřkám sebrat druhý set, a to v prvním setu uhrály pouhých 6 bodů (6, -17, 10).
Druhé stříbro z turnaje přidal do své sbírky Honza, když se svým ašským spoluhráčem Honzou Kočárníkem nestačili pouze na finálové soupeře nejdecko-plzeňský pár Michal Bršťák - Jan Pelcr.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama