PARTNEŘI ODDÍLU:Náš oddíl na Facebooku

NAROZENINY V ČERVNU SLAVÍ:
Honza Pötzl - 2.6.
Zdanda Baroš - 8.6.
Nela Juránková - 20.6.
Kašpar Kučera - 22.6.
Jirka Jeřábek - 23.6.
Víťa Hoffmanová - 29.6.
Honza Štaffl - 27.6.

GRATULUJEME !!!!

Březen 2017

GPD U13 - Aš - 25.3.2017 - výsledky

30. března 2017 v 13:15 | Petra |  Výsledky

GPD U13 - Aš - 25.3.2017 - výsledkyV sobotu 25.3. se konal v Aši turnaj GPD pro kategorii do 13 let. Barvy našeho oddílu hájili Nela Juránková, Kašpi Kučera a již ostřílený "závoďák" Zdenda Baroš.
A právě pro Zdendu byla sobota velmi úspěšná, protože se mu podařilo získat svoji první zlatou medaili na turnaji GP! Ve skupině sice utržil jednu porážku, takže do vyřazovacího pavouka postupoval z druhého místo, nic méně v dalších zápasech již nenašel přemožitele a došel až na metu nejvyšší! Ve čtvrtfinále nejprve porazil nejdeckého Tomáše Bršťáka, v semifinále domácího Jakuba Kejře a ve finále Marka Kaššu.


Zlatý Zdenda

Pro Nelu to byl úplně první turnaj, ale svým výkonem se rozhodně neztratila. Ve skupině dokázila získat svůj první soupeřův skalp, když ve velmi vyrovnaném zápase nakonec vybojovala cenné vítěztví nad Kateřinou Laučíkovou z Aše. Pokud Nele vydrží její zápal do tréninků, nebude na medaili určitě dlouho čekat!

Nela okusila nejenom sladký pocit vítěztví,.....

......, ale také hořkou chuť porážky a s tím spojené neoblíbení počítání

Kašpi se bohužel zatím z vítězství radovat nemohl, ale určitě posbíral spoustu nových závodních skušeností, které, doufejme, zúročí na další horké turnajové půdě Usmívající se.

Kašpi bojoval jak lev....

Všem hráčům děkuji za příkladnou reprezentaci oddílu!

Hrrrrrrr na ně.....!!!

Kondiční tréninky - jaro 2017

21. března 2017 v 15:05 | Petra |  Trénink + členské příspěvky

Kondiční tréninky - jaro 2017

Kondiční tréninky budou probíhat každé pondělí po herním tréninku od cca 17:40 do 18:40 hod., pod vedením kondičního trenéra Stanislava Hoffmana.
Tréninky jsou pro závodní hráče povinné, pro rekreační hráče dobrovolné.
Začínáme v pondělí 3.4.2017.

Letos snad do cíle doběhneme .......Usmívající se

GPB U15 - Pardubice 18. 3. 2017 - výsledky

20. března 2017 v 13:03 | Standa |  Výsledky

GPB U15 - Pardubice 18. 3. 2017 - výsledky


V sobotu 18. 3. 2017 přivítala naše dvě oddílové reprezentantky Terezku K. a Viktorku H. pěkná univerzitní hala v Pardubicích na béčkovém turnaji GP. Konkurence tedy byla více než silná.
Do mixu holky nastupovaly s ašskými parťáky, Vítě s Lukášem Badem se sítem 1. kola projít po vcelku odevzdaném výkonu nepodařilo, Terka s Adamem Wágnerem urvali alespoň první kolo, pak už byli další soupeři nad jejich síly.
Los v singlu přidělil holkám soupeřky z první třicítky. Terezka si s J. Muchovou (Badminton Rychnov nad Kněžnou) neporadila, blízko k úspěchu měla Viktorka, která s K. Křížovou (TJ Chemička Ústí nad Labem) zvítězila v prvním setu, po prohraném druhém ale neudržela klid a nakonec prohrála 1:2. V zápase o pořadí už Víťa (opět po třísetové bitvě) slavila úspěch s krumlovskou V. Hulcovou.
Na závěr přišel debl se silnou budějovickou dvojicí K. Neubauerová - A. Čápová, ve kterém po velmi pěkném boji holky prohrály.
Pro vavříny jsme do Pardubic nejeli, přivezli jsme si ovšem nové herní zkušenosti. A perník Usmívající se !

Kujme pikle na soupeře .......

Kladno Open GPC 15 - 4. 3. 2017 - výsledky

6. března 2017 v 14:03 | Standa |  Výsledky

Kladno Open GPC 15 - 4. 3. 2017 - výsledky

Do Kladna vyrazili náš oddíl reprezentovat Ondrové Uhlík a Mann a Terezka K. s Viktorkou H. V úvodních mixech uspěli v 1. kole Terezka s Ondrou U., 2. kolo bylo již konečným. Viktorka s Ondrou M. prohráli v 1. kole smolně 1:2.
V singlech kluci na své soupeře z 1. kola nestačili, holky si své soupeřky "přivezly s sebou" ze západu. Zatímco Terezka porazila v 1. kole plzeňskou M. Fuchsovou, Viktorka tentokrát své tradiční již rivalce z Plzně - B. Šenfeldové podlehla 1:2 (je to škoda, všechno je v hlavě). Terezka pak už ve 2. kole podlehla favoritce M. Tyrmerové, Ondra Uhlík a Viktorka si spravili chuť alespoň vítězstvím v zápasech o pořadí.
V deblech kluci opět vypadli v 1. kole, holky (nasazené do kola druhého) narazily "pro změnu" na pár Fuchsová - Šenfeldová, který po pěkné hře porazily výsledkem 2:1. Semifinále s dvojicí Pávová - Kramešová už Terezce s Viktorkou nevyšlo - přespříliš chyb znamenalo prohru a konečné 3. - 4. místo v turnaji. A protože čas již pokročil, vyfotily se s též bronzovými holkami z Budějic a mazalo se dom. Kam se dorazilo kousek před půlnocí.
GPC U13 Aš Open - 25.2.2017 - výsledky

2. března 2017 v 11:14 | Petra |  Výsledky

GPC U13 Aš Open - 25.2.2017 - výsledky

V sobotu se odehrál v Aši otevřený turnaj GPC pro kategorii do 13 let. Karlovarský tým dorazil na známou půdu ašské haly ve složení 2+2, tedy Honza Štaffl, Zdenda Baroš, Lucka Štafflová a Majda Uhlíková.
Zatím co Zdenda, Lucka a Majda jeli do Aše sbírat hlavně zkušenosti, favorizovaný Honza jel sbírat hlavně medaile Usmívající se.
A jak se jim to dařilo?
Zkušeností jsme nasbírali víc než dost Mrkající. Zdenda si připsal na své konto jednu výhru v zápase o pořadí v singlu, Lucince k vítěztví v zápase o pořadí chyběl jen malý kousek, když sehrála velmi pěkný a vyrovnaný zápas s mosteckou Terezou Grznárovou (r.n. 2009!). Ale to jsou právě ty zkušenosti, tak příště to už snad vyjde!
Honza bohužel neobhájil roli nasazené jedničky ve všech kategorií. Nejlépe si vedl v mixu s Klárkou Benediktovou z USK Plzeň, kde došli až do semifinále, kde je zastavili pozdější vítězové Srnec - Nováková (Hamr Praha, Jiskra Nejdek). Ve dvouhře vypadl Honza překvapivě už ve čtvrtfinále, když hlavně fyzicky a bohužel i psychicky nestačil na Vojtěcha Havránka z Astry Praha. A soupeři z tohoto oddílu se stali Honzovi osudnými i v deblu, kde společně s nejdeckým Michalem Bršťákem nestačili na pár Lecian - Havránek.
Z Aše tedy odjíždíme "pouze" s jedním bronzem a zjištěním, že stále je co zlepšovat ...... Usmívající se .

Vyhlášení výsledků - mix

Majda si zahrála mix s nejedeckým Tomáškem Bršťákem

Zdenda s Tomem v deblu

A další karlovarsko-nejdecký pár Honza s Michalem Bršťákem