PARTNEŘI ODDÍLU:Náš oddíl na Facebooku

NAROZENINY V ČERVNU SLAVÍ:
Honza Pötzl - 2.6.
Zdanda Baroš - 8.6.
Nela Juránková - 20.6.
Kašpar Kučera - 22.6.
Jirka Jeřábek - 23.6.
Víťa Hoffmanová - 29.6.
Honza Štaffl - 27.6.

GRATULUJEME !!!!

Květen 2017

Junior Cup Radotín - 21.5.2017 - výsledky

24. května 2017 v 9:47 | Petra |  Výsledky

Junior Cup Radotín - 21.5.2017 - výsledky

V neděli 21.5. si čtveřice našich hráčů udělala výlet do pražského Radotína, kde se konal 6. ročník celorepublikového turnaje Radotín Junior Cup 2017.
Ve velmi silné konkurenci se snažili uspět Lucka Štafflová - kategorie U11, Honza štaffl, Zdenda Baroš a Kašpi Kučera - všichni kategorie U13.
Lucinka ve své skupině uhrála druhé místo a postoupila tak mezi nejlepších 8 hráček. Bohužel na soupeřku v semifinále již nestačila a tak jí čekal ještě boj o 3. místo, ze kterého ovšem vyšla vítězně soupeřka. I tak Lucka sehrála skvělé zápasy a 4. místo v celostátním turnaji je skvělý výsledek!


Kluci startovali všichni v kategorii U13 a nejlépe si vedl Honza, který, stejně jako jeho ségra, dostal stopku až v semifinále. Zápas o 3. místo ale zvládl a tak se mohl radovat z bronzové medaile!


Zdenda s Kašpim nepostoupili ze svých skupin do finálového vyřazovacího pavouka a obsadili Zdenda 28.-31. místo a Kašpi 36. místo.


Naše úspěchy v novinách

23. května 2017 v 13:55 | Petra |  Články z novin
Vyšlo v Karlovarském deníku 29.4. - trochu se zpožděním, ale přece Usmívající se


2. kvalifikační GPC U15 - Plzeň 20.5.2017 - výsledky

22. května 2017 v 14:55 | Petra |  Výsledky

2. kvalifikační GPC U15 - Plzeň 20.5.2017 - výsledky

Na druhý kvalifikační turnaj starších žáků GPC U15 se z Karlových Varů vydala trojce našich hráčů, a to Viktorka Hoffmanová, Terka Korčmarošová a Daniel Moura de Andrade.
Do mixů zasáhli pouze Viktorka s Danem, kterým se po velmi rozpačitém začátku nakonec podařilo projít sítem prvního kola, v druhém kole již ale dostali stopku od ašského páru Flachsová - Mátl. Terka bohužel, vzhledem k velké převaze dívek na turnaji, mix nehrála. Oddílový kluci jí dali košem a raději zůstali doma Zamračený.
V singlu prošla prvním kolem pouze Terezka, která přehrála plzeňskou Zuzanu Novou. Viktorka nestačila na nasazenou jedničku Barču Viktorovou (Doubravka Plzeň), kterou svedl los v druhém kole k naší Terce a ani ona nenašla na Barču úspěšný recept. V zápase o pořadi pak Viktorka s přehledem přehrála opět Zuzanu Novou.
Dan v prvním kole sice podlehl ašskému Honzovi Mátlovi, předvedl ale solidní výkon a sehrál s Honzou tři poctivé a vyrovnané sety. Ani v zápase o pořadí s Kretkem (USK Plzeň) se Dan z výhry bohužel neradoval.
Ve čtyřhře naše holky nejprve přehrály ašský pár a velké rivalkyně z mladších žáků Flachsová - Raithelová, v semifinále po velmi pěkném výkonu nestačily na plzeňský pár Šenfeldová - Viktorová. Škoda, závěr prvního setu si holky samy vyházely a v druhém setu chyběly pouhé 2 míčky.
Dan hrál debla s nejdeckým Pavlem Břšťákem a skončili rovněž v semifinále.
A protože na turnaji se medaile, diplom ani žádná drobnost nedávaly, čekala nás na zpáteční cestě ještě zastávka v plzeňském Globusu, kam si holky honem utíkaly koupit nějakou vzpomínku na turnaj Usmívající se.


Všem třem děkuji za příkladnou reprezentaci oddílu!

2. kvalifikační GPC U13 - 13.5.2017 - výsledky

18. května 2017 v 13:43 | Petra |  Výsledky

2. kvalifikační GPC U13 - 13.5.2017 - výsledky

aneb, naši v Aši

V sobotu 13. května se konal v Aši 2. kvalifikační turnaj mladších žáků do třinácti let GPC U13. Barvy našeho oddílu reprezentovali Honza Štaffl, Zdenda Baroš, Kašpar Kučera a jediná zástupkyně něžného pohlaví Lucinka Štafflová.


Nejúspěšnějším hráčem na turnaji byl Honza, který potvrdil roli nasazené jedničky a celý turnaj vyhrál Na svojí cstě za zlatem nejprve vyřadil ašského Marka Kaššu, plzeňského Dominka Cardu a ve finále nejdeckého Michala Bršťáka.
Druhé zlato přidal Honza do svojí sbírky v deblu s Michalem Bršťákem, když v napínavém finále nakonec udolali domácí pár Zemanovič - Kundrát. Třetí set skončil 27:25 pro karlovarsko - nejdecký pár!
V mixu s Klárkou Benediktovou (USK Plzeň) bohužel skončili "již" v semifinále, když nestačili na pár Bršťák - Flachsová. Škoda o to větší, že to byla velmi těsná prohra, opět ve třech setech (18,-18,-17).


Honza si svým skvělým výkonem vybojovat start na celostátním turnaji GPA U13, který se koná 3.-4-6. v Benátkách nad Jizerou. Držme Honzovi palce, ať konečně prolomí smůlu a ostych a získá zasloužený úspěch i na celostátním turnaji !!!!!

Svoji cennou medaili z turnaje GP si vybojovali také Zdenda s Kašpim. Brali bronz v deblu.

Lucinka ze Zdendou neprošli v mixu sítem prvního kola.

Stejně jako Kašpi, který si mix zahrál s Annou Dvořákovou z Chlumčan.

Deblové zkušenosti sbírala Lucinka se svojí parťačkou z Nejdku Murray Emma Ann.

Všem hráčům děkuji za skvělou reprezentaci oddílu!!!

GPC U17 – Aš 30. 4. 2017 - výsledky

9. května 2017 v 14:27 | Standa |  Výsledky

GPC U17 - Aš 30. 4. 2017 - výsledky


Jako jediná zástupkyně našeho oddílu se v čarodějnickou neděli Viktorka Hoffmanová zúčastnila kvalifikačních sedmnáctek v Aši. Pro menší počet kluků (sešlo se jich 13, holek 18) se zapojila do turnaje pouze v singlu a deblu.
S pozdější finalistkou nejdeckou Klárou Košťálovou na úvod prohrála, ale žádný propadák to nebyl. V zápase o pořadí pak nedala šanci o rok starší Kláře Škorpilové z Plzně.
V deblu si Viktorka zahrála s ašskou Annou Peškovou. S párem B. Šenfeldová - V. Pazderová držely holky krok v prvním setu, druhý již byl v režii plzeňsko-nejdecké dvojice.
Domů jsme nicméně jeli spokojeni. Připsali jsme si cenné zápasy s novými kvalitními soupeřkami, užili si pohodový turnaj a neprolenošenou neděli mohli zakončit u zaslouženého špekáčku při pálení čarodějnic Usmívající se.