PARTNEŘI ODDÍLU:Náš oddíl na Facebooku

NAROZENINY V ŘÍJNU SLAVÍ:
Tomáš Reichelt - 15.10.
Gabča Vylitová - 15.10.
Nichal Vatashchuk - 19.10.
Nikol Doležalová - 20.10.
Milan Rosol - 31.10.
GRATULUJEME !!!
BADMINTON PRO VEŘEJNOST - nově v Karlových Varech
Badminton aréna - 6 kurtů
rezervační systém ZDEProsinec 2017

PF 2018

28. prosince 2017 v 13:24 | Petra |  Různé

PF 2018

Do nového roku 2018 přejeme všem členům oddílu, dětem i jejich rodičům, oddílovým partnerům a všem příznivcům badmintonu jen a jen to nejlepší, hodně štěstí, zdraví, mnoho sportovních i osobních úspěchů a spoustu krásných zážitků, a to nejen s opeřeným míčkem Usmívající se.
Všem partnerům oddílu děkujeme za přízeň a podporu v roce 2017 a těšíme se na další spolupráci v roce nadcházejícím!
Vánoční oddílový turnaj 2017

28. prosince 2017 v 12:54 | Petra |  Výsledky

Vánoční oddílový turnaj 2017


V sobotu 16. prosince se uskutečnil tradiční Vánoční turnaj pro oddílové děti, kterého se zúčastnilo 22 hráčů a hráček. Rodiče se opět postarali o výborné vánoční pohoštění a odměnou za to jim byla příjemná podívaná na turnajové klání jejich dětí.
Zatím co náš malý badmintonový potěr se opatrnými krůčky seznamoval s turnajovým prostředím, s krásným pocitem výhry a s hořkou chutí porážky, naši ostřílení borci si nedali jediný míček zadarmo a šli do každého utkání na plný plyn!
Celý turnaj jsme zakončili krátkým zhodnocením uplynulé sezony, při kterém byli vyhlášeni a odměněni nejlepší hráči oddílu a nezapomněli jsme ani na plány do sezony nadcházející.

Děkuji všem dětem a rodičům, že si našli čas v tom předvánočním shonu a přišli si s námi užít příjemné stříbrné sobotní dopoledne.

Tak zase za rok !!!!!

MČR U13 - Liberec - 9. - 10. 12. 2017

21. prosince 2017 v 12:53 | Petra |  Výsledky

MČR U13 - Liberec - 9. - 10. 12. 2017


Na Mistrovství České republiky mladších žáků se v letošním roce z našeho oddílu probojoval Honza Štaffl.
Startoval ve všech disciplínách, v mixu s Klárkou Benediktovou z USK Plzeň a v deblu s Michalem Bršťákem z TJ Jiskra Nejdek.
V singlu Honza neprošel sítem prvního kola, když dostal stopku od Marka Waliszewskiho (Sportclub Metalurg), v zápase o pořadí ovšem Honza získal skalp svého soupeře , kterým byl benátský Petr Nekvinda.
Mix měl bohužel podobný průběh jako singl, Honza s Klárkou na své soupeře z prvního kola nestačili, i když chyběl jen malý kousek 17:21, 18:21.
Nejúspěšnější byl Honza ve čtyřhře, kde společně s Michalem porazili v prvním kole hradeckou dvojici Jaroš-Tvrdík. Postup mezi nejlepší 8 jim už ale nevyšel.
Honza přechází s novým rokem do kategorie starších žáků, a tak mu přejeme, ať je jeho další sportovní cesta ještě úspěšnější než ta dosavadní.


Honzovi děkujeme za skvělou reprezentaci oddílu!

GPC Open - Ústí nad Labem 2.12. - článek v novinách

11. prosince 2017 v 13:30 | Petra |  Články z novin
Vyšlo v sobotu 9.12. v Karlovarském deníku.


Ústí nad Labem 2. 12. 2017 – GPC open U15 - výsledky

6. prosince 2017 v 9:26 | Petra |  Výsledky

Ústí nad Labem 2. 12. 2017 - GPC open U15 - výsledky

Premiérově se v první prosincovou sobotu vydaly do Ústí Terezka Korčmarošová a Viktorka Hoffmanová, aby poměřily síly zase s trochu jinými soupeřkami.
V mixu s pražskými spoluhráči se dařilo více Terce, která prošla až do semifinále a bylo tak z toho dělené 3. místo.V singlech si holky snadno poradily v utkáních 1. kola, ve druhém ale na ně čekaly silné soupeřky. Víťa po vyrovnaném prvním setu podlehla ústecké K. Křížové, Terka mostecké K. Kozempelové. Zápasy o konečné pořadí naše holky opět s jistotou zvládly, bylo tak z toho pro obě 9. - 12. místo.
Naděje jsme vkládali do závěrečných deblů. S ústeckou dvojicí K. Křížová, A. Dragounová holky vstoupily do zápasu dobře, vycházela jim zvolená strategie a udržovaly si po většinu setu mírnou převahu. Bohužel, koncovka už jim ale trochu smolně nevyšla. Po ztraceném 1. setu nám pak utekl úvod druhého a ústecký pár naši dvojici přetlačil. Na cenný kov jsme tedy tentokrát nedosáhli. Snad příště…Usmívající se


Holkám děkuji za příkladnou reprezentaci oddílu na severu Čech Usmívající se!