PARTNEŘI ODDÍLU:Náš oddíl na Facebooku

NAROZENINY V ŘÍJNU SLAVÍ:
Tomáš Reichelt - 15.10.
Gabča Vylitová - 15.10.
Nichal Vatashchuk - 19.10.
Nikol Doležalová - 20.10.
Milan Rosol - 31.10.
GRATULUJEME !!!
BADMINTON PRO VEŘEJNOST - nově v Karlových Varech
Badminton aréna - 6 kurtů
rezervační systém ZDELeden 2018

1. kvalifikační GPC U15 - 20.1.2018 - Karlovy Vary - výsledky

24. ledna 2018 v 13:55 | Petra |  Výsledky

1. kvalifikační GPC U15 - 20.1.2018 - Karlovy Vary - výsledky

V sobotu 20. ledna se sjeli do Karlových Varů hráči a hráčky kategorie U15 Karlovarského a Plzeňského kraje, aby na 1. kvalifikačním turnaji bojovali o postup na celostátní turnaj GPA.
Poměřit své síly přijelo 17 chlapců a 18 dívek z oddílů Badminton VK Aš, Jiskra Nejdek, USK Plzeň, Sokol Doubravka a v početném zastoupení také domácí Slovan Karlovy Vary.


Barvy domácích reprezentovali Víťa Hoffmanová, Terka Korčmarošová, Honza Štaffl, Radek Tomšík, Kašpi Kučera a David Pohl.
Nejúspěšnější domácí hráčkou turnaje byla Viktorka, která v singlu došla bez zaváhání až do semifinále, kde jí čekala plzeňská Bára Šenfeldová. Víťa nastoupila do zápasu sebevědomě a s odhodláním projít až do finále. V prvním setu soupeřku doslova smetla 21:10, druhý set už byl vyrovnanější, ale i tak si Víťa závěr zápasu pohlídala (21:18) a s přehledem postoupila do finále. Tam sice podlehla nejdecké Novákové, i tak ale skvělý výkon a první postup na GPA.
Také Honza si vybojoval v singlu postup na GPA. Honza prošel bez větších problémů až do finále, kde sice nestačil na nejdeckého Šilhana, svého soupeře ale pořádně potrápil a o vítězi rozhodlo pár míčku a kousek štěstí. Škoda prvního setu, ve kterém Honza prohrál 21:23!
Rovněž Terka předvedla v singlu skvělý výkon. Ve čtvrtfinále sisce prohrála s ašskou Flachsovou, ale opět rozhodovaly míčky (26:28, 19:21) a pevnější nervy Usmívající se.


Třetí postup na GPA si vybojovaly Terka s Víťou v deblu. Skončily sice na druhém místě, ale ve finále své soupeřky ve třech setech pořádně potrápily.
Honza s nejdeckým Michalem Bršťákem vypadli v deblu překvapivě již v semifinále a ani zápas o třetí místo nebyl pro kluky vítězný. Škoda - 4. místo.


Radek, David a Kašpi hráli podle svých současných možností. Do zápasů dali vše, bohužel jim jejich současná výkonnost zatím lepší výsledky neumožňuje. V kategorii starších žáků je už hodně velká konkurence a je potřeba na tréninku pořádně zabrat.
Skalp soupeře dokázal získal Radek, který v předkole porazil ašského Jedličku 21:13 a 21:10. Radkovo zodpovědný přístup k tréninku začíná přinášet první střípky úspěchu a pokud Radek vydrží pevně věřím, že se na své soupeře zanedlouho dotáhne.
V mixu bodoval pouze Honza, a to se svojí již stálou mixovou partnerkou Klárkou Benediktovou z USK Plzeň. Pro prohraném semifinále si lehce poradili se soupeři o bronz a bylo z toho krásné 3. místo.


Celkové umístění všech našich hráčů:

--dvouhračtyřhramix
Víťa2.2.9.-16.
Terka5.-8.2.9.-16.
Honza2.4.3.
Radek13.-16.5.-8.9.-16.
David13.-16.5.-8.17.-32.
Kašpi13.-16.--9.-16.

Všem hráčům děkujeme za příkladnou reprezentaci oddílu.
Viktorce, Terezce a Honzovi přejeme hodně štěstí na GPA, které se hraje 10.-11. února v Brně!

1. GPC U13 v novinách

24. ledna 2018 v 12:50 | Petra |  Články z novin
Vyšlo v Karlovarském deníku v pátek 19.1.2018.

Naši malí šikovní nohejbalisté ...... Usmívající se


1. kvalifikační GPC U13 - Aš - 13.1.2018 - výsledky

17. ledna 2018 v 12:54 | Petra |  Výsledky

1. kvalifikační GPC U13 - Aš - 13.1.2018 - výsledky

Prvního kvalifikačního turnaje mladších žáků se zúčastnila naše "nová" parta třináctek ve složení Lucka Štafflová, Nela Juránková a Honza Moura de Andrade.


A třináctka (třináctky hráli třináctého Usmívající se) přinesla našim hráčům štěstí.
V mixu hrála Lucka s Honzou a dokázali dojít až do semifinále, kde podlehli nejdeckému páru Dvořáčková - Veselík. V boji o bronz sehráli vyrovnanou třísetovou bitvu s domácím párem. Bohužel na vítezství to nestačilo. I tak ale krásné 4. místo.
Nela si zahrála mix s ašským Lukášem Hunkou, v prvním kole ale dostali stopku od Lucky s Honzou.


V singlu se Lucka i Honza dostali mezi 8 nejlepších hráčů. Pro oba ale byli soupeři z tohoto kola nad jejich síly, zápasy o pořadí byly už ale opět v režii našich hráčů a bylo z to pro oba krásné 5.-6. místo.
I Nela ovšem dokázala na svém prvním GPC turnaji získat dva cenné skalpy soupeřů a obsadila tak 9.-12. místo.

Největší úspěch a cenné kovy sbírali naši hráči v deblu. Lucka s Nelou pro prohraném semifinále vyhráli zápas o 3. místo a byla z toho krásná bronzová medaile. Stejně tak i Honza, který si čtyřhru zahrál s ašským Honzou Biedermannem, získal svoji první medaili na turnaji GPC, a to rovněž bronzovou.


Lucce, Nele i Honzíkovi děkujeme za příkladnou reprezentaci oddílu!!!Ašský košíček - 7.1.2018 - výsledky

11. ledna 2018 v 12:17 | Petra |  Výsledky

Ašský košíček - 7.1.2018 - výsledky

První lednovou neděli roku 2018 vyrazila početná skupina 11 hráčů a hráček reprezentovat barvy Slovanu na již 7. ročník Ašského košíčku.
Oblíbeného turnaje se v kategorii U13 zúčastnili Lucka Štafflová, Nela Juránková, Zdenda Baroš a Honza Moura de Andrade, v kategorii U15 Víťa Hoffmanová, Terka Korčmarošová, Honza Štaffl, Dan Moura de Andrade, Kašpi Kučera a v kategorii nejstarší U17 Nikol Doležalová a Martin Vodenka.


V kategorii mladších žáků si vedli nejlépe Lucka se Zdendou. Oba dva dostali stopku v turnaji až v semifinále, takže pro oba z toho byla bronzová medaile.Velký úspěch na turnaji zaznamela i Nela, která sice na bednu nedosáhla, ale dokázala ve své skupině vyhrát 3 zápasy a do pavouka mezi 8 nejlepších hráček postoupit z 2. místa. Ve čtvrtfinále bohužel už na svoji soupeřku nestačila.
Podobnou cestu turnajem měl i Honzík M., který soupeři ve čtvrtfinále dokázal vzít set, nakonec byl ale postup do semifinále nad jeho síly. Také ale skvělý výkon a pochvala za bojovnost.

Mezi staršími žáky jsme opět sbírali cenné kovy. Viktorka brala krásné stříbro, když ve finále nestačila na ašskou Markétu Flachsovou. Stejná soupeřka se stala osudnou i Terce, ale už v semifinále, takže bronz pro Terku.


A i mezi chlapci to cinkalo. Honza si po velmi pěkném (i když ne vítězném) výkonu ve finále došel pro stříbro a Dan, který dostal stopku v semifinále právě od oddílového kamaráda Honzy pro bronz.


Mezi 8 nejlepších hráčů se probojoval i Kašpi, kterého ovšem soupeř do bojů o medaili dál nepustil.

A 2 x stříbro jsme získali i v kategorii U17. Velmi pěkný a stále se zlepšující výkon předvedl Martin, který nestačil pouze ve finále na nejdeckého Leštáka a druhé stříbro přidala Nikol po prohraném finále s nejdeckou Štěříkovou.Všem hráčům i hráčkám děkuji za skvělou reprezentaci oddílu!

Naši medailisté Usmívající se